Camp Dzieci Puszczy. Przyjdź i zobacz, jak spędzić wyjątkowe wakacje!

ul. Dzierzby 26/28 Warszawa mapa

niedziela 18.04.2021

45

Camp Dzieci Puszczy. Przyjdź i zobacz, jak spędzić wyjątkowe wakacje!

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Ze względu na pandemię ciągle jest wiele niewiadomych jak tegoroczne lato będzie wyglądać, ale jedno jest pewne wakacje z Dziećmi Puszczy będą niezapomnianym doświadczeniem!

Przyjdź do nas w najbliższą niedzielę i zobacz co przygotowaliśmy.

Spotkanie organizacyjne ws. obozu Camp Dzieci Puszczy.

 Kiedy: 18 kwietnia 2021 r. (niedziela)

Godzina: 11.00 – 12.45

Gdzie: Ogród przy Międzynarodowym Centrum Edukacji Montessori ul. Dzierzby 26/28 Warszawa

 Formuła: zebranie dla rodziców i równolegle warsztaty dla dzieci.

Plan działania:

11:00 zbiórka

11:15 podział na grupy, przejście dzieci na treningi z wychowawcami obozowymi

11:15-12:45 treningi oraz zebranie z rodzicami

Chęć udziału w zebraniu oraz treningu prosimy potwierdzić najpóźniej 16 kwietnia do godziny 12:00 i poczekać na wiadomość zwrotną z potwierdzeniem miejsca. Prosimy o mail: dziecipuszczy@gmail.com.

Koszt treningu dla dziecka 45zł, płatne na miejscu.

Zebranie zostanie również nagrane i będzie możliwość zapoznania się z nim na życzenie – w tym celu należy przesłać maila na adres: dziecipuszczy@gmail.com z prośbą o dostęp i imieniem i nazwiskiem swoim i dziecka wraz z jego wiekiem.

Uczestnictwo w spotkaniu lub też otrzymanie nagrania nie jest związane z obowiązkiem zapisu na Camp Dzieci Puszczy, a ma na celu przedstawienie naszej oferty, a dzieciom daje możliwość uczestniczenia w treningu, który najlepiej odda ducha i charakter obozu.

 

CAMP DZIECI PUSZCZY. MAZURY. 18-28 lipca.

 Wygodne domki w bezpiecznym, ogrodzonym i monitorowanych Ośrodku Mazury z basenem, w zielonej i spokojnej okolicy z widokami na Puszczę Piską i jezioro Nidzkie.

Aktywacje sportowo – outdoorowe:

treningi na niskim parku linowym i torze przeszkód, zajęcia outdoor edukacji, pływanie w basenie, wyprawy edukacyjne, leśny survival z elementami ratownictwa. Gry i zabawy wspierające relacje i współpracę w grupie.

Relacje i kompetencje społeczne:

Podczas obozu dzieci uczą się komunikacji, pracy w grupie, wyrażania własnego zdania, asertywności oraz otrzymują wsparcie w zakresie budowania własnej postawy w grupie, poczucia własnej wartości i pewności siebie.

Uczestnicy zaproszeni są do współodpowiedzialności, samostanowienia oraz samodzielności w zakresie samoobsługi i wsparcia młodszych uczestników.

Kadra:

Wykształcona kadra, która pasjonuje się w pracy z dziećmi! Tworzymy bezpieczną, domową atmosferę, dlatego nasz Camp jest idealny na pierwsze samodzielne wyjazdy 🙂

Dzieci w wieku 7-14 lat.

Koszt: 1697 zł.

Więcej na: https://www.dziecipuszczy.pl/camppuszczapiska/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Fundacja Dzieci Puszczy

Fundacja Dzieci Puszczy

Fundacja Dzieci Puszczy to szkoła relacji i charakteru. Naszą misją jest wydobywanie z młodych ludzi tego co najlepsze, wzmacnianie ich mocnych stron, budowanie wartościowych relacji międzyludzkich. Pomagamy budować kompetencje społeczne i emocjonalne - jak wiara …

Więcej

Adres:

ul. Wiolinowa 14
02-785 Warszawa


Kontakt:

796199333
dziecipuszczy@gmail.com
http://www.dziecipuszczy.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:wakacjewyjazdy