Cała naprzód! – rodzinna gra miejska dla dzieci w wieku 6 – 12 lat

📅 sobota 19.06.2021
🎫 10zł
Cała naprzód! – rodzinna gra miejska dla dzieci w wieku 6 – 12 lat
Wakacje tuż, tuż! A gdyby tak rozpocząć je długim rejsem do odległych krain?

To marzenie byłoby trudne do spełnienia, gdyby nie nasza wyobraźnia!

19 czerwca o godzinie 11:00 spotkamy się przed siedzibą Muzeum Miasta Gdyni by rozpocząć budowę własnego statku. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 6 – 12 lat z opiekunami do wspólnej zabawy w ramach cyklu edukacyjnego „Dzień Rodzinny”.

Szukając fragmentów statku poukrywanych w różnych miejscach Gdyni dowiemy się wiele na temat Bałtyku i dalekich wypraw. Czy jest lepszy sposób, by uczcić w Gdyni Święto Morza?

Aby dołączyć do gry wystarczy kupić bilet na stronie http://sklep.muzeumgdynia.pl/product/cala-naprzod/

Koszt uczestnictwa wynosi 10 zł od dziecka, opiekunowie mają zagwarantowany wstęp bezpłatny.

Czy i jak motywować dzieci

Niezbędne do gry materiały otrzymamy o 11:00 w dniu wydarzenia pod Muzeum Miasta Gdyni. Gra zakończy się najpóźniej około godziny 13:00.

Uwaga! W trakcie trwania wydarzenia dzieci muszą znajdować się pod nadzorem opiekuna.