Bytomski Kwietnik. Powrót do korzeni

Polana Piknikowa w Parku Miejskim im. Franciszka Kachla w Bytomiu
📅 sobota 17.06.2023
Bytomski Kwietnik. Powrót do korzeni
Stowarzyszenie Piękna Strona Miasta po raz piąty zaprasza mieszkańców Bytomia oraz sąsiednich miast do spędzenia czasu na Polanie Piknikowej w Bytomskim Parku Miejskim im. F. Kachla. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest powrót do korzeni – zapraszamy Was do ODPOCZYNKU na łonie natury, a tym samym do nabrania sił na codzienne aktywności. We współczesnym pędzącym świecie, pragniemy się zatrzymać, zwolnić i zadbać o swój dobrostan, powrócić do korzeni, do spędzania czasu na świeżym powietrzu, dzięki czemu będzie nam po prostu LEPIEJ. Osoby w każdym wieku zachęcamy do przyjścia z kocykiem, koszem piknikowym i dobrym nastrojem.

Jak co roku program wydarzenia jest różnorodny i każdy znajdzie coś dla siebie – dla ciała i ducha.

W ramach wydarzenia zapraszamy do odwiedzenia:

• strefy warsztatowej
  • strefy wykładowej
  • strefy dzieci z wydzieloną czytelnią
  • strefy wystawowej
  • strefy wymiany roślin
  • strefy gastronomicznej
  • strefy muzycznej z koncertem i potańcówką

Finałem tegorocznego Bytomskiego Kwietnika będzie koncert lokalnego jazzowego zespołu Silesian Brass Quartet, który mamy nadzieję porwie uczestników wydarzenia do tańca.