Bytomski Festiwal Literacki dla Dzieci i Młodzieży. BECEK CZYTA

Bytomskie Centrum Kultury mapa

czwartek 14.10.2021 do niedziela 17.10.2021

Bytomski Festiwal Literacki dla Dzieci i Młodzieży. BECEK CZYTA

Z wielką przyjemnością przedstawiamy pierwszy Bytomski Festiwal Literacki dla Dzieci i Młodzieży. BECEK CZYTA organizowany przez Bytomskie Centrum Kultury w dniach 14 do 17 października 2021. Do udziału w prawie 40 wydarzeniach zaprosiliśmy najlepszych polskich Pisarzy, Ilustratorów, Grafików, Fotografików, Praktyków i Specjalistów.

Podczas 4 festiwalowych dni zapraszamy na spotkania autorskie i warsztaty z najlepszymi polskimi pisarzami m.in.: Michałem Rusinkiem, Przemysławem Staroniem, Rafałem Witkiem, Bogusiem Janiszewskim, Dominiką Czerniak – Chojnacką, Wojciechem Mikołuszko, Cezarym Harasimowiczem, a także bohaterami książek m.in. Stasiem i Jadzią Pętelką, Kicią Kocią, psem Dżokiem, #Superherosami z piłkarskich boisk.

W trakcie festiwalu odbędą się warsztaty edukacyjne dla rodziców oraz przyszłych rodziców (m.in. czytelnictwo prenatalne – „Czytamy do brzuszka”), spotkania z ilustratorami oraz wystawy: BAJTLE Arkadiusza Goli oraz LAS WITA WAS.

Stworzyliśmy Festiwal, podczas którego chcemy aby odwiedzający czuli się jak u siebie w domu i uczestniczyli w uczcie pełnej najlepszych doznań jakie mogą płynąć z poznawania bohaterów książek.

Szczegółowe informacje i program: becek.pl/becek_czyta

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie