„Było sobie życie” edukacyjny event dla da dzieci w marcredo Center Kutno

marcredo Center Kutno ul. Kościuszki 73, 99-300 Kutno
📅 piątek 02.12.2016 do niedziela 04.12.2016
event edukacyjny
Marcredo Center Kutno serdecznie zaprasza na organizowane w dniach od 29 listopada  do 4 grudnia niecodzienne wydarzenie popularnonaukowe i edukacyjne, które odbywać się będzie na terenie galerii handlowej.
„Focus Pobudza Neurony – Było sobie życie” to szereg atrakcji o charakterze edukacyjno – rozrywkowym z animacjami i propozycjami skierowanymi do wszystkich mieszkańców regionu -zarówno dorosłych, jak i dzieci z Kutna i okolic. Organizatorzy zapraszają też grupy z przedszkoli,  szkół podstawowych i  gimnazjalnych.
W specjalnym namiocie sferycznym będącym makietą ludzkiego mózgu, zaaranżowanym na 20. osobowe kino wyświetlane będą dopasowane do wieku odbiorców filmy ze znakomitej, francuskiej serii „Było sobie życie”.
W Strefie Edukacji i Kreatywnej Zabawy odwiedzający usłyszą przystępną opowieść o 4 ważnych częściach ludzkiego ciała – mózgu, sercu, tułowiu i układzie krwionośnym. Do dyspozycji zwiedzających dostępne będą specjalny fantomy.
Dla zainteresowanych wystawiony zostanie naturalnych rozmiarów model  ludzkiego szkieletu. Umożliwi on zapoznanie się z konstrukcją DNA, zaś pod mikroskopem przeprowadzić będzie można swoje pierwsze badania laboratoryjne.
marcredo Center Kutno wzbogaci wydarzenie o warsztaty pierwszej pomocy. Na najbardziej zaangażowane w trakcie warsztatów dzieci czekają nagrody.
Interaktywna wystawa czynna będzie w dniach od 29 listopada do 4 grudnia, tj. od wtorku do soboty w godz. 10:00-21:00 i w niedziele w godz. 10:00-20:00.
Korzystając z okazji serdecznie zapraszamy na  otwarcie Lewiatan & Bistro, które  planowane jest na początek grudnia. Supermarket Lewiatan w marcredo Center Kutno jest już czynny, natomiast w pierwszych dniach grudnia nastąpi uruchomienie pierwszego tego typu w Polsce Bistro, które  będzie idealnym miejscem kulinarnych spotkań dla całej rodziny.