Bujaj, Tupaj, Śpiewaj, Tańcz! 35. Festiwal Śpiewających Przedszkolaków. CK Agora czeka na zgłoszenia!

wtorek 28.03.2023 do piątek 14.04.2023

Bujaj, Tupaj, Śpiewaj, Tańcz! 35. Festiwal Śpiewających Przedszkolaków. CK Agora czeka na zgłoszenia!

Trwa nabór zgłoszeń do 35. Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków. Jest to wydarzenie, które gromadzi w Centrum Kultury Agora ogromną ilość rozśpiewanych i radosnych przedszkolaków! Tym razem pod hasłem „Bujaj, Tupaj, Śpiewaj, Tańcz!” gwarantowana jest świetna zabawa, fantastyczne animacje, niezapomniane emocje i mnóstwo dobrej muzyki.

Na zgłoszenia Centrum czeka do 14 kwietnia, a do udziału zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym: solistów, duety, zespoły wokalne, zespoły wokalno-instrumentalne. Ponadto, wśród wielu okołomuzycznych atrakcji, na małych uczestników wydarzenia, 10 maja czeka koncert wspaniałej wrocławskiej wokalistki Basi Piotrowskiej w akompaniamencie gitary, kontrabasu i perkusji. Będzie to muzyczna podróż przez magiczny świat bajek.

To wyjątkowe, otwarte dla publiczności, muzyczne spotkanie utalentowanych dzieci w wieku przedszkolnym pod dachem Centrum Kultury Agora we Wrocławiu. Wyróżnia ich idea festiwalu, która pozbawiona jest elementu rywalizacji, a zwycięzcą i nagrodzonym jest każdy mały uczestnik. Do udziału zgłosić się może każdy, kto ma ochotę wystąpić na profesjonalnej scenie przed życzliwą, dziecięcą  publicznością: zarówno przedszkola, ośrodki kultury jak i osoby indywidualne.

W ostatniej części festiwalu odbędzie się wspólna podróży przez magiczny świat bajek! Czarować swoim głosem będzie wspaniała wrocławska wokalistka Basia Piotrowska wraz z muzykami (Paweł Lisiecki – gitara, Wojtek Kors – kontrabas, Marcin Urszulak – perkusja.). Znany i lubiany program muzyczny z pewnością rozweseli, rozśpiewa i roztańczy małych słuchaczy.

Program festiwalu:

10.05 / 10.00 – 13.00 / Festiwal Śpiewających Przedszkolaków Bujaj, Tupaj, Śpiewaj, Tańcz/otwarte dla publiczności

10.05 / 12.10 / Magiczny Świat Bajek koncert Basi Piotrowskiej w akompaniamencie gitary, kontrabasu i perkusji / wstęp wolny

Link do wpisu (regulamin i karta zgłoszeń): https://www.ckagora.pl/35-festiwal-spiewajacych-przedszkolakow-czekamy-na-zgloszenia/

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 
ZOBACZ TAKŻE:przedszkoletaniec