Budujemy nowy dom! Koncert dla dzieci w wieku 3-8 lat

📅 sobota 17.06.2023
🎫 100zł
Budujemy nowy dom! Koncert dla dzieci w wieku 3-8 lat
Rodzinnym miastem Bazylka jest oczywiście Warszawa, znana mu już od ponad 100 lat. Stare Miasto, Powiśle, Trakt Królewski to miejsca szczególnie przez naszego bazyliszka ulubione, by nie wspomnieć o drugim brzegu Wisły, gdzie po wojnie Bazylek odnalazł na Pradze swój dom.

Nieprzypadkowo smok na swoje mieszkanie wybrał siedzibę warszawskiej orkiestry Sinfonia Varsovia. Zawsze ciągnęło go do muzyki i, choć w młodości słuchał głównie melodii ulicznych grajków i kapel podwórkowych, później zaczął doceniać też inny repertuar – ten grywany na instrumentach orkiestry symfonicznej. Wspomnieniami z dawnych lat i opowieściami o stolicy Bazylek dzielić się będzie z dziećmi i swoimi dobrymi znajomymi – muzykami Sinfonii Varsovii. Przy okazji odkryje, że Badaczka nie tylko zna się na życiu skrzatów i elfów, ale wytrwale kolekcjonuje też warszawskie piosenki. Może więc odważyć się zaśpiewać razem z nią?

Sprzedaż biletów rodzinnych:
Bilet rodzinny na koncerty familijne w cenie 100 zł uprawnia do wejścia maksymalnie 2 osoby dorosłe oraz 3 dzieci (w wieku do 16. roku życia). Bilety rodzinne do nabycia wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Rezerwacje biletów rodzinnych są możliwe najpóźniej 72 godziny przed wydarzeniem. W celu rezerwacji należy wysłać wiadomość na adres: olga.curzydlo@sinfoniavarsovia.org. W treści maila prosimy o podanie koncertu, daty oraz ilości osób (dorosłych i dzieci). Rezerwacja wygasa pół godziny przed rozpoczęciem koncertów. Zachęcamy do wcześniejszego zakupu.