Budowanie poczucia własnej wartości – warsztaty dla dzieci

Łódź, ul. Piotrkowska 29 mapa

sobota 17.09.2016

kraina rozwiązań budowanie poczucia wartości warsztat

Poczucie własnej wartości zależy od tego, jaką postawę przyjmie dziecko wobec samego siebie. Czy będzie dostrzegało własną niepowtarzalność i wyjątkowość? Czy będzie lubić siebie mimo słabości i wad? Czy będzie umiało wartościować różne aspekty obrazu samego siebie tj. wyglądu zewnętrznego, zdolności i umiejętności, cech charakteru?

17.09.2016, sobota
godz. 12.30-13.00

Warsztat „Budowanie poczucia własnej wartości.”

Prywatny Gabinet Terapeutyczny „Kraina Rozwiązań”
organizuje i zaprasza dzieci w wieku 5-12 lat na warsztat „Mocne strony u dziecka ”.

Pozytywne poczucie własnej wartości u dzieci redukuje niepewność, zmniejsza obawy, a tym samym skłonności do agresywnego zachowania. Daje ogromne możliwości do budowania szczęśliwego dnia i przyszłego życia. Jest także pomocne w relacjach z rówieśnikami.

Podczas warsztatu aktywnymi metodami dzieci będą miały możliwość zmienić stosunek do samych siebie. Zajęcia ułatwią również dostrzeżenie mocnych stron u siebie przez dzieci i  pokażą, jak korzystnie je zaprezentować innym. A przy okazji utrwalą nawyki szukania w ludziach przede wszystkim tego, co dobre i wartościowe.

Miejsce:
Prywatny Gabinet Terapeutyczny „Kraina Rozwiązań”
ul. Piotrkowska 29, 90-410 Łódź

Wiek dzieci: 5-12 lat

Realizator: Iwona Czerwoniuk – certyfikowany psychoterapeuta BSFT (Terapia Krótkoterminowa Skoncentrowana na Rozwiązaniu), pedagog. Doświadczony, z wieloletnim stażem, realizator warsztatów terapeutycznych i profilaktycznych dla dzieci i młodzieży. Prowadziła edycje programu „Nasze spotkania”, „Przemoc wobec dzieci”, „Ja i świat”.
Jest ambasadorem metody „Dam Radę” i „Jestem z Ciebie Dumny”.
Prowadzi psychoterapię indywidualną dla dzieci i młodzieży oraz psychoterapię rodzinną.

Zapisy:
Zgłoszenia (imię i nazwisko dziecka) mailowo na adres : iwona@gabinetterapeutyczny.eu i telefonicznie : 600779294.
W razie jakiś pytań prosimy o kontakt. Prowadząca z chęcią odpowie na pytania.

Warsztaty są płatne.
Koszt: 50,00 zł.
Ilość miejsc ograniczona!!!

Logo Pracowni Terapeutycznej Kraina Rozwiązań

Prywatny Gabinet Terapeutyczny - Kraina Rozwiązań

W swojej pracy psychoterapeutycznej pracuję w oparciu o metodę (BSFT)-Terapia Krótkoterminowa Skoncentrowana na Rozwiązaniu.

To metoda dająca możliwość w efektywny sposób znaleźć rozwiązanie dla różnych trudności i sytuacji kryzysowych.
Zajmuje się poszukiwaniem rozwiązań i małych …

ul. Piotrkowska 29
Łódź