Budowanie na polanie, czyli aktywności z Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni.

Kolibki, Gdynia mapa

piątek 22.07.2016 do sobota 23.07.2016

Wspólnie z nami przekonajcie się jak sprawnymi konstruktorami są zwierzęta, odwiedzając nasze stanowisko podczas tegorocznej Globaltica Fetival! Jeśli dotychczas nie mieliście okazji sprawdzić jak pracowitymi stworzeniami są pająki i pszczoły, tym bardziej zajrzyjcie do nas i sprawdźcie jak fascynujące są ich codzienne aktywności. Przybliżymy metody plecenia pajęczyn, jednocześnie budując wspólnie największą pajęczynę w okolicy, udowadniając, że nie taka prosta jest praca pająka! Najlepszy sposób na pokonanie lęku przed pająkami? Odpowiedź jest prostastworzyć własnego!

Ale nie zapominajmy o pszczołach! Mieliście kiedyś okazję zbudować własny hotel dla pszczół? Jeśli nie, koniecznie spróbujcie i sprawdźcie swoją wiedzę o pszczołach podczas gry, którą dla Was przygotowaliśmy.

Spotkacie nas w dniach 22-23.07.2016 w Miasteczku Społecznym podczas Globaltica Festival 2016 w godzinach 18:00-21:00 !!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
CN Experyment Gdynia Logo centrum nauki experyment

Centrum Nauki Experyment w Gdyni

Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni to interaktywna wystawa, której główną ideą jest nauczanie poprzez zabawę. To miejsce, które wyzwala kreatywność, pobudza ciekawość świata i głód wiedzy - nie tylko u …

Więcej

Adres:

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny
Al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 GdyniaKontakt:

58 500 49 94
biuro@experyment.gdynia.pl
http://www.experyment.gdynia.pl

Zobacz także