Brzdąc w Muzeum Pana Tadeusza

Brzdąc w Muzeum Pana Tadeusza

Muzeum Pana Tadeusza, Rynek, Wrocław
🗺 mapa
📅 niedziela 14.05.2023
warsztaty dla rodziców z dziećmi w Muzeum Pana Tadeusza - atrakcje dla dzieci we Wrocławiu 2019
Czy można raczkować po muzealnych salach? Czy można pójść z rodzicami na spacer do muzeum? Czy w muzeum można się pobawić? Muzeum Pana Tadeusza zaprasza rodziców z małymi dziećmi (od 0 do 2 lat) na specjalne zajęcia, podczas których dzieci pobawią się w muzealnych salach w otoczeniu muzealnych skarbów, a rodzice będą mogli w towarzystwie brzdąców pooglądać eksponaty i posłuchać opowieści o nich.

Zajęcia Brzdąc w muzeum organizowane są w ramach akcji #muzealniaki, która za cel stawia sobie pokazanie, że w muzeach i galeriach sztuki jest miejsce dla dzieci w każdym wieku.
wstęp bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, zapisy na dany miesiąc przyjmujemy poprzez formularze zgłoszeniowe, które są dostępne od 20. dnia poprzedniego miesiąca na stronie www.muzeumpanatadeusza.ossolineum.pl

maj 2023


Jeden dzień w Soplicowie

  • 14 maja 2023 (niedziela), godz. 11.30

  • 17 maja 2023 (środa), godz. 11.30

Bale, polowania, wystawne kolacje…to tylko jeden z obrazów szlacheckiego życia w Polsce. Na zajęciach dowiemy się jak wyglądała służba we dworze i praca nad jego sprawnym funkcjonowaniem, kim była kawiarka i co należało do obowiązków ochmistrzyni?

Samodzielne Rodzicielstwo
Samodzielne Rodzicielstwo -wideoporadmik dla rodziców

Na koniec spotkamy się w muzealnej sali zabaw, gdzie konstruujemy papierowy ogród Zosi.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie