Brzdąc w Muzeum Pana Tadeusza

Muzeum Pana Tadeusza, Rynek, Wrocław, mapa

środa 05.02.2020 do niedziela 16.02.2020

warsztaty dla rodziców z dziećmi w Muzeum Pana Tadeusza - atrakcje dla dzieci we Wrocławiu 2019

Czy można raczkować po muzealnych salach? Czy można pójść z rodzicami na spacer do muzeum? Czy w muzeum można się pobawić? Muzeum Pana Tadeusza zaprasza rodziców z małymi dziećmi (od 0 do 2 lat) na specjalne zajęcia, podczas których dzieci pobawią się w muzealnych salach w otoczeniu muzealnych skarbów, a rodzice będą mogli w towarzystwie brzdąców pooglądać eksponaty i posłuchać opowieści o nich.

Po skończonych zajęciach rodzice wraz z dziećmi mogą spędzić czas w specjalnej sali przyjaznej najmłodszym.
Zajęcia prowadzi dr Monika Bronowicka, historyk, edukator muzealny, prywatnie mama pięcioletniej Uli, a także autorka bloga podróżniczego Dolny Śląsk dla Uli.

Zajęcia Brzdąc w muzeum organizowane są w ramach akcji #muzealniaki, która za cel stawia sobie pokazanie, że w muzeach i galeriach sztuki jest miejsce dla dzieci w każdym wieku.
wstęp bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, zapisy na dany miesiąc przyjmujemy poprzez formularze zgłoszeniowe, które są dostępne od 20. dnia poprzedniego miesiąca na stronie www.muzeumpanatadeusza.ossolineum.pl

Jak wyglądali bohaterowie Pana Tadeusza? Na zajęciach 5 i 16 lutego dowiemy się, jak ubierał się polski szlachcic i jaką nosił fryzurę. Sprawdzimy, czy brzdące potrafią zrobić równie groźne miny co znany Wąsal, Jacek Soplica?

• 5 lutego 2020 (środa), godz. 11.30
I wąs pokręcał dumnie
wypełnij formularz zgłoszeniowy

• 16 lutego 2020 (niedziela), godz. 11.30
I wąs pokręcał dumnie
wypełnij formularz zgłoszeniowy

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Muzeum Pana Tadeusza we Wrocławiu logo

Muzeum Pana Tadeusza we Wrocławiu

Muzeum Pana Tadeusza to miejsce w samym centrum Wrocławia, w którym łączą się historia i współczesność. Naszą misją jest pokazanie rangi dzieła Adama Mickiewicza w zmieniającej się rzeczywistości historycznej i kulturalnej Europy na …

Więcej

Adres:

Kamienica Pod Złotym Słońcem
Rynek 6, 50-126 Wrocław
Kontakt:

71 75 50 640
info@ossolineum.pl
http://www.muzeumpanatadeusza.pl/
facebook

Zobacz także