Boże Narodzenie tuż, tuż – warsztaty robienia tradycyjnych ozdób świątecznych. Bytom

pl. J. III Sobieskiego 2 mapa

sobota 21.12.2019

10

Coraz bliżej święta… trzeba odpowiednio przygotować siebie i otaczającą nas przestrzeń, a nie jest to łatwe zadanie. Każdy w tym wyjątkowym czasie chciałby jakoś pomóc. Chciałby się do czegoś przydać, chciałby dołożyć swój mały gest do fantastycznego, świątecznego efektu końcowego. Zapraszamy więc najmłodszych na warsztaty, na których wykonamy tradycyjne ozdoby świąteczne i choinkowe stając się tym samym aktywnym uczestnikiem budowania legendarnej świątecznej atmosfery.

data: 21 grudnia 2019 (sobota), godz. 12.30
miejsce: pl. J. III Sobieskiego 2
prowadzi: Zuzanna Orzeł
wstęp: 10 zł