Boże Igrzysko: Magnaci, pokaz w Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach

Muzeum Zabawek i Zabawy, Apteka Wyobraźni, Mickiewicza 1, Kielce
🗺 mapa
📅 sobota 18.02.2017
Wstęp wolny
Magnaci - gra w Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach

Muzeum Zabawek i Zabawy w Aptece Wyobraźni organizuje bezpłatny pokaz gry w sobotę 18.02.2017r., godz. 12.00 do 14.00. Uczestnicy w trakcie spotkania nauczą się zasad i zagrają w Boże Igrzysko: Magnaci.

Magnaci jest współczesną grą przeznaczoną dla graczy od 12 roku życia, jest rekomendowanym narzędziem edukacyjnym i może służyć do atrakcyjnego wprowadzenia lub podsumowania lekcji historii.
W rozgrywce może brać udział od 2 do 5 graczy. Uczestnicy wcielają się w role magnatów, dążących do rozwoju potęgi własnego rodu w sprzyjającym fortunie momencie: szczytowego rozkwitu unii Polski i Litwy aż po upadek państwa. Gra po przez symulację obrazuje przyczyny rozbiorów Rzeczypospolitej. Przed graczami stanie wiele trudnych dylematów.

Wiek uczestników od 12 lat

Apteka Wyobraźni

Wstęp wolny

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

 

549 ocen
4.96
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent