Blob Jump Floating Trippin’ Festival 2016 w Szczecinie

Jezioro Głębokie w Szczecinie (kąpielisko czynne od godz. 10.00 do 20.00)
🗺
📅 sobota 06.08.2016
atrakcje
Kamienica 1 Fundacja na rzecz Rozwoju Sztuki i Promocji Zdrowia świętuje cały czas swoje 5 urodziny. INKU Szczeciński Inkubator Kultury został zaproszony do świętowania, dlatego wybieramy się na energetyczną                    i wyskokową imprezę Blob Jump Floating Trippin’ Festival 2016.

Fundacja Kamienica1 zaprasza do aktywnego wypoczynku nad wodą. Widowiskowe skoki z ogromnej poduszki powietrznej wprost do wody będą główną atrakcją Blob Jump Floating Trippin’ Festival 2016, który odbędzie się 6 sierpnia (sobota), w godz. 12:00 – 18:00 nad Jeziorem Głębokim w Szczecinie.

W tym dniu odbędzie się również II edycja Pucharu Związku Wakeboardu na wyciągu 2.0. pn. Reso Wake Cup 2016 organizowana przez X-boarders. Zawody jak co roku odbędą się na terenie szczecińskiego Floating Park Głębokie.

Wydarzenie Blob Jump Floating Trippin’ Festival 2016 organizuje Fundacja Kamienica 1, która w tym roku obchodzi 5 rocznicę działalności. Z tej okazji wraz z Centrum Edukacyjnym OMNIBUS przygotowano strefę sportowo-rekreacyjną, w której odbędzie się wiele dodatkowych atrakcji m.in.: plażowa Zumba, trenażery równowagi Trickboard, testy i pokazy pojazdów elektrycznych Wheels oraz pokazowe treningi boksu. Na plaży dostępna będzie foto budka, w której będzie można wykonać pamiątkowe fotografie oraz „Escapada” – mobilny escape room.

Do wygrania m.in. Gwarantowany LOT z Blob Jump,  zaproszenia do parku linowego „Tarzania” mieszczącym się przy plaży jeziora Głębokie, a także zajęcia z nauki jazdy na wakeboardzie.

Atrakcje będą udostępnione bezpłatnie. Wstęp na kąpielisko bezpłatny dla dzieci do 6 lat oraz osób niepełnosprawnych, dla dorosłych bilet normalny wynosi 5 zł i 2 zł bilet ulgowy. W czasie wydarzenia będzie realizowana zbiórka publiczna pn. „Na zdrowie i edukację dzieci i młodzieży”. Zapraszamy do dobrej zabawy i zachęcamy do aktywnego wypoczynku!

Działanie jest współfinansowane ze środków Gminy Miasto Szczecin.

Więcej informacji:
www.kamienica1.pl
www.facebook.com/kamienica1
#blobjumpFTF

Szczegóły konkursu „Gwarantowany LOT”:

Blob Jump Floating Trippin’ Festival 2016

Wydarzenie:
Zbiórka publiczna:
http://kamienica1.pl/zbiorka-publiczna-na-zdrowie-i-edukacje-dzieci-i-mlodziezy/ .

ORGANIZATOR:
Kamienica1 – Fundacja na Rzecz Rozwoju Sztuki i Promocji Zdrowia
PARTNERZY: