Blisko – spektakl o budowaniu relacji

Scena Wspólna, ul. Brandstaettera 1 / Za Cytadelą mapa

sobota 16.03.2019

20

Blisko - spektakl o budowaniu relacji

Podejdź bliżej, zobacz, dotknij, poczuj. Zajrzyj do środka. Nasze historie – poukrywane jedna w drugiej, czekają na to by je odkryć. BLISKO to spektakl o budowaniu relacji. Dwoje tanczerzy odkrywa przed widzami świat magicznych więzi, które łączą ludzi. Bliskość – ja, ty, my – rodzina. Każdy z nas nosi w sobie jej cząstkę. Budując więzi, krok po kroku, odkrywamy świat. Świat naszej relacji. Bliskość i wszystko to, co z niej powstaje. Narodziny.

To spektakl, który porusza dziecięce zmysły, przy jednoczesnym odwoływaniu się do historii życia. Razem z publicznością, będziemy odkrywać historie – jedna za drugą, ukryte w sobie; historie, które są nam wszystkim bliskie, a które jednocześniepomagają nam zbliżyć się do innych.

BLISKO to spektakl, który stanie się przygodą odkrywania tajemnic, które drzemią w środku każdego z nas

BLISKO to spektakl o budowaniu relacji. Pełen ruchu i nieustannych zaskoczeń. To powrót do przestrzeni, z której wszyscy się wywodzimy, poszukiwanie przeżyć wspólnych nam i naszym dzieciom.

BLISKO to spektakl o rodzicielstwie i wszystkich znaczeniach, które ono ze sobą niesie. Dziecko – jako centrum świata, zbudowane z cząstek obojga rodziców. Dziecko – tajemnica życia, którą wciąż odkrywamy.

wiek: 1-3 lata

czas: 45 minut

BILETY

• Bilety24.pl (system pobiera dodatkową opłatę)

Fakturę za bilety zakupione online można uzyskać po zaznaczeniu odpowiedniej opcji podczas zakupu. CSD nie może wystawić faktury za transakcje realizowane przez system biletowy.

• Centrum Informacji Miejskiej (ul. Ratajczaka 44)

• Możliwość zakupienia biletów w kasie bezpośrednio przed spektaklem wyłącznie w przypadku dostępności miejsc. Płatność gotówką lub kartą.

CENNIK

• spektakle Centrum Sztuki Dziecka – 20 zł (indywidualny), 18 zł (grupowy, powyżej 15 osób), 1 zł (opiekunowie grup,

Honorujemy Kartę Dużej Rodziny i Kartę Seniora – ich posiadaczom udzielamy 50% rabatu. Rabaty nie sumują się.

Osoby spóźnione nie będą wpuszczane na widownię, a także nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety. Bardzo prosimy o punktualność.

INFORMACJE

Marta Maksimowicz, tel. 884 936 747

rezerwacje@csdpoznan.pl

csdpoznan.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Blisko – spektakl o budowaniu relacji

Centrum Sztuki Dziecka

Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu istnieje od 1984 roku. Jego głównym celem jest inspirowanie profesjonalnej twórczości dla dzieci i młodzieży, promocja nowych wartościowych zjawisk artystycznych, popularyzacja i wspieranie rozwoju nowych metod edukacji kulturalnej młodego pokolenia, …

Więcej

Adres:

ul. Św. Marcin 80/82
61-809 Poznań


Kontakt:

tel. 61 64 64 470
media@csdpoznan.pl
http://www.csdpoznan.pl

ZOBACZ TAKŻE:teatr

Zobacz także