Blisko siebie. Tańce przytulańce. Warsztaty online

Fabryka Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3 mapa

wtorek 09.06.2020

Blisko siebie. Tańce przytulańce. Warsztaty online

Zapraszamy na kolejne warsztaty „Blisko siebie – tańce-przytulańce” w wyjątkowej odsłonie – bo prowadzone online prosto z domu Małgorzaty Lipczyńskiej. To prawdziwa szansa na bycie blisko siebie, twórcze wykorzystanie własnej energii, a także poduszek, kanap i kocy. Małgorzata Lipczyńska i jej synek Staś zapraszają uczestników do fikołków, przytulania, turlania, zapasów i wszelkich akrobacji, które można robić w domu. Spróbujemy spożytkować energię, która musi znaleźć ujście, a obecna sytuacja nieco nam to utrudnia.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Rodzinne warsztaty ruchowe dla dzieci w wieku 3-5 lat wraz z rodzicami lub dorosłymi opiekunami.

data: 9 czerwca 2020 (wtorek)

godzina: 16:00-17:00

miejsce: https://www.facebook.com/fabrykasztukilodz/

wiek uczestników: dzieci w wieku 3-5 lat wraz z rodzicami lub dorosłymi opiekunami

czas trwania: 60 minut

prowadzenie: Małgorzata Lipczyńska (Teatr CHOREA)

koszt: udział w warsztatach jest bezpłatny, nie prowadzimy rezerwacji miejsc

Uwaga! Do udziału w warsztatach prosimy o przygotowanie:

– wygodnego stroju do ćwiczeń fizycznych

– koca, poduszki, kanapy

Ze względu na specyfikę zajęć prosimy, aby na każde dziecko przypadał jeden dorosły opiekun.

Fabryka sztuki logo black

Fabryka Sztuki

Fabryka Sztuki w Łodzi to miejska instytucja kultury usytuowana na terenie XIX wiecznych fabryk na Księżym Młynie. Powołana została w 2007 roku jako wspólna inicjatywa Fundacji Łódź Art Center, Stowarzyszenia Teatralnego Chorea i Urzędu Miasta …

Tymienieckiego 3,