Blisko siebie. Tańce przytulańce

Fabryka Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3 mapa

wtorek 19.11.2019

Blisko siebie. Tańce przytulańce

Warsztaty ruchowe dla dzieci w wieku 3-5 lat i rodziców.

Będziemy się… przytulać. Przytulanie to bliskość, bezpieczeństwo, ukojenie. I dobra zabawa. Będziemy się też turlać, skakać, łaskotać (tylko ci, którzy lubią) i pisać sobie palcem po plecach. Sprawdzimy, w jaki sposób można stać się samolotem, zrobić z taty wóz strażacki a z mamy naleśnika – wszystko poprzez ruch i zabawę. Warsztat zakłada aktywny udział dzieci i opiekunów. Prosimy o zabranie wygodnego stroju i gotowość do fikołków i kontaktu z podłogą! Pod koniec warsztatu planowana jest chwila z książką.

Ze względu na specyfikę zajęć prosimy aby na każde dziecko przypadał jeden dorosły.

data: 19 listopada (wtorek)

godzina: 16.00-17.00

miejsce: sala warsztatowa Fabryki Sztuki

wiek uczestników: 3-5 lat (dzieci z rodzicami lub dorosłymi opiekunami)

czas trwania: 60 min.

Prowadzenie: Małgorzata Lipczyńska (Teatr CHOREA)

wstęp: 10 zł za dziecko

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem Twórczych Warsztatów w Fabryce Sztuki w Łodzi

Płatność za udział w warsztatach przyjmujemy wyłącznie gotówką, przed rozpoczęciem wydarzenia.

Zapisy na warsztaty prowadzi Teatr CHOREA, od poniedziałku do piątku, w godzinach 12:00-18:00:- mailowo: warsztaty@fabrykasztuki.org- telefonicznie: +48 506 103 207

W mailu prosimy podać tytuł warsztatu, datę warsztatu i dane uczestników (imię i nazwisko, ilość i wiek dzieci i ilość opiekunów). System rezerwacji miejsc zamykamy o godz 18:00, w dniu poprzedzającym wydarzenie.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Urzędu Miasta Łodzi.

Fabryka sztuki logo black

Fabryka Sztuki

Fabryka Sztuki w Łodzi to miejska instytucja kultury usytuowana na terenie XIX wiecznych fabryk na Księżym Młynie. Powołana została w 2007 roku jako wspólna inicjatywa Fundacji Łódź Art Center, Stowarzyszenia Teatralnego Chorea i Urzędu Miasta …

Tymienieckiego 3,