Błękitny kot — baśń indonezyjska. Warsztaty z baśnią

Dom Sztuki Gdański Archipelag Kultury, Stryjewskiego 25 mapa

piątek 29.09.2023

Błękitny kot — baśń indonezyjska. Warsztaty z baśnią

Kolejne warsztaty z baśnią przed nami! W nowym roku szkolnym zapraszamy na baśń z odległej azjatyckiej wyspy– Błękitny kot.

Warsztaty z baśnią Agaty Półtorak to spotkanie składające się z dwóch części: pierwsza z nich polega na spektaklu w konwencji japońskiego teatru ilustracji. Druga część to warsztaty rękodzielnicze, w czasie których uczestnicy samodzielnie sporządzają dzieła inspirowane treścią baśni. Tym razem po opowieści uszyjemy maskotki blękitnych kotów.

Wydarzenie bezpłatne, wstęp wolny.

Warsztaty poprowadzi Agata Półtorak – z wykształcenia jest nauczycielem nauczania początkowego. Od 2003 roku zajmuje się ilustrowaniem książek dla dzieci, podręczników i materiałów edukacyjnych. W dorobku ma również książki autorskie. Współpracuje z wydawnictwami: Harmonia, Marpress, Operon, BEA, Zielona Sowa, Literatura i GWP. Prowadzi zajęcia plastyczne dla przedszkolaków, a w wolnych chwilach tworzy drobne rękodzieło, głównie obrazy z tkanin i zabawki szyte ręcznie. W ramach współpracy z bibliotekami prowadzi warsztaty literacko-plastyczne.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 
ZOBACZ TAKŻE:baśniekotywarsztaty