Black Weekend w Projekcie Junior

Aleja Pokoju 20 mapa

piątek 25.11.2022 do poniedziałek 28.11.2022

Black Weekend w Projekcie Junior

Black Weekend (od 25 do 28 listopada włącznie)  4 dni zniżek na cały asortyment sklepu sportowego dla dzieci Projekt Junior.

Zapraszamy online www.projektjunior.pl oraz stacjonarnie  Kraków Aleja Pokoju 20

Sklep ze sprzętem sportowym dla dzieci w Krakowie

Projekt Junior to miejsce stworzone z myślą o dzieciach i ich rodzicach. Dbamy o to, aby oferowany przez nas sprzęt sportowy dla dzieci był maksymalnie bezpieczny i atrakcyjny pod względem jakości wykonania, wyglądu i komfortu użytkowania. Robimy wszystko, żeby rodzice mogli w łatwy sposób znaleźć odpowiedni dla swoich pociech sprzęt, który umożliwi dzieciom wygodną i bezpieczną realizację sportowej pasji. Sport to wspaniałe zajęcie, które daje wiele radości, satysfakcji i pozwala na utrzymanie odpowiedniej kondycji. Warto zadbać o to, aby był obecny w życiu każdego dziecka. Nasz sklep ze sprzętem sportowym dla dzieci dostarcza maluchom wszystkiego, co jest potrzebne do uprawiania ich ulubionych dyscyplin sportowych czy po prostu czerpania frajdy z jazdy na rowerze, nartach, hulajnodze albo rolkach.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
logo_projekt_junior

Projekt Junior

Przez lata bycia rodzicami szukaliśmy pomysłów jak spędzać aktywnie czas z dziećmi oraz znaleźć produkty, które zapewnią świetną zabawę z mocnym akcentem stawianym na bezpieczeństwo oraz są przykładami dobrego dziecięcego designu. Będą zachęcać je do aktywności …

Więcej

Adres:

Projekt Junior
Aleja Pokoju 20
31-564 Kraków


Kontakt:

600-779-897 
sklep@projektjunior.pl
http://www.projektjunior.pl
facebook