Black Week w CH RONDO. Łap bony za paragony

Black Week w CH RONDO. Łap bony za paragony

CH RONDO
🗺 mapa
📅 czwartek 23.11.2023 do sobota 25.11.2023
Black Week w CH RONDO. Łap bony za paragony
Black Friday w CH Rondo trwa aż 6 dni! W dniach 20-25 listopada w godzinach 11.00-19.00 na mieszkańców Bydgoszczy i okolic czekają czarne rabaty, a także akcja pełna upominków. Do zgarnięcia bon o wartości 50 złotych w podziękowaniu za zakupy!

W dniach 20-25 listopada 2023 CH Rondo wprowadza magię Black Friday organizując akcję „Łap bony za paragony”! To Twoja szansa na złapanie bonu o wartości 50 zł, który sprawi, że kolejne zakupy staną się jeszcze przyjemniejsze. A co trzeba zrobić, aby odebrać upominek? Wystarczy zrobić zakupy za min. 200 zł na maksymalnie dwóch paragonach (jeden paragon może pochodzić z hipermarketu i opiewać na kwotę max. 100 zł), a następnie zgłosić się z dowodami zakupu do Punktu Obsługi Akcji.

Otrzymany voucher można wykorzystać u wybranych najemców CH RONDO tj. w Aligator, Automyjnia, CCC, Crazy Bubble, Dealz, Glamour, Grycan, Gudi Home, Hebe, Jubiler Eliza, Kawiarenka Internetowa, KFC, Księgarnia Świat Książki, Kwiaciarnia Olivia, Lee Wrangler, Martes Sport, McDonald’s, Mister Minit, Monnari, Pamiątki, Pepco, Piekarnia Grochola, Pink Box, RTV Euro AGD, Saj-Gon, Semilac, Sephora, Sinsay, Spiżarnia Hrabiny Potulickiej, Stogram, Świat GSM, Verona, Vision Express, Wólczanka, Wyspa Wschodnich Smaków, Yse Lingerie oraz Yves Rocher.

Black Week w CH Rondo to nie tylko prezenty, ale także oferty specjalne przygotowane przez sklepy obecne w centrum. Czarne zniżki czekają m.in. w:

  • punkcie Semilac, który przygotował obniżki do nawet 80% na cały asortyment,
  • Aligator Zoo, gdzie na klientów czeka rabat 30% na niektóre smycze, obroże, szelki i wybrane legowiska,
  • salonie Wólczanka, w którym obowiązuje rabat 40% przy zakupie 2 produktów,
  • salonie Verona, gdzie klienci skorzystać mogą z rabatu 25% na drugą i kolejną sztukę,
  • sklepie Lee Wrangler, który przygotował obniżkę cen o 30% przy zakupie przynajmniej dwóch produktów.

 

Regulamin akcji „Łap bony za paragony” jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji. Liczba bonów jest ograniczona.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie