Biuro Tropicieli Iluzji 26.05 zaprasza na przedstawienie teatralne oraz na warsztaty iluzji

Miejsce wydarzenia: ul. Wiolinowa 14, Warszawa , Dom Sztuki Ursynów

Data wydarzenia: środa 16.05.2018 do sobota 26.05.2018

Biuro Tropicieli Iluzji  26.05  zaprasza na przedstawienie teatralne oraz na warsztaty iluzji

Biuro Tropicieli Iluzji to wyjątkowe połączenie przedstawienia teatralnego i warsztatów iluzji dla dzieci, w klimacie przedwojennej Warszawy. 
Rekomendowane dla rodzin i dzieci w wieku: 4-12 lat. 

W trakcie wydarzenia weźmiecie udział w przedstawieniu jednego z najlepszych iluzjonistów dziecięcych w Polsce, rozwiążecie zagadki w Pokoju Zagadek (Escape Room), odwiedzicie Tajny Warsztat Iluzjonisty gdzie nauczycie się wykonywać kilka sztuczek magicznych oraz będziecie mogli zrobić klimatyczne zdjęcia z bohaterami Biura Tropicieli w Strefie Zdjęć. Serdecznie zapraszamy do rezerwacji na naszej stronie internetowej i do zobaczenia niebawem w Biurze Tropicieli Iluzji!

Bilety: 

  • Bilet indywidualny na wizytę w Biurze Tropicieli (przedstawienie iluzjonisty ok. 40 minut oraz warsztaty obejmujące Pokój Zagadek, Tajny Warsztat Iluzjonisty i Strefę Zdjęć, w sumie ok. 40 minut): 39,00 PLN (cena jednakowa dla osoby dorosłej i dziecka),
  • Dodatkowo oferujemy bilety rodzinne: na jednym bilecie do Biura Tropicieli może wejść maksymalnie do 2 osób dorosłych oraz do 3 dzieci. Cena: 119,00 PLN.

Strona www i bilety: www. BiuroTropicieliIluzji.pl

 

Filmik reklamowy: https://www.youtube.com/watch?v=Z1cJGflxHsg

 

Zobacz także