Bitwa na balony, Sosnowiec

📅 sobota 27.07.2013
Dzień Dziecka - teatr i warsztaty

W tej bitwie nie poleje się krew tylko…woda!

Wielka Sosnowiecka Bitwa na Balony z Wodą to inicjatywa Młodzieżowej Rady Miasta Sosnowca, która w ten sposób stara się urozmaicić mieszkańcom pozostającym w mieście podczas wakacji czas.

– W wakacje nie wszyscy wyjeżdżają z miasta dlatego jako Młodzieżowa Rada Miasta Sosnowca postanowiliśmy zorganizować coś oryginalnego, właśnie dla tych wszystkich, którzy pozostali. W Parku Sieleckim, w ostatnią sobotę lipca odbędzie się bitwa na balony z wodą – to coś czego w Sosnowcu jeszcze nie było. Naprzeciw siebie staną dwie drużyny. Wygra ta bardziej sucha. Do zabawy chcemy zużyć kilka tysięcy balonów, więc na pewno będzie ciekawie – opowiada Piotr Deląg z MRMS, współorganizator bitwy.

Wielka Bitwa na Balony z Wodą to nie koniec atrakcji jakie na mieszkańców czekają 27 lipca w Parku Sieleckim. Po bitwie odbędzie się prawdziwe beach party. O muzykę zadbają djeje w tym DJ Bolid, powstanie też hawajski bar z leżakami i palmami. Nie zabraknie również wyborów Miss Parku i konkursów z licznymi nagrodami. A gorącą atmosferę schładzać będą dostarczone przez straż pożarną kurtyny wodne.

Pierwsza Sosnowiecka Wielka Bitwa na Balony z Wodą i Beach Party odbędą się w sobotę 27 lipca w Parku Sieleckim. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 16.