Biorę w ciemno! – wakacyjna akcja dla czytelników lubiących dreszczyk emocji. Sosnowiec

Sosnowiec mapa

środa 01.07.2020 do środa 15.07.2020

Biorę w ciemno! - wakacyjna akcja dla czytelników lubiących dreszczyk emocji. Sosnowiec

Wakacje! A jak wakacje to i książki! Książki w intrygujących pakietach-niespodziankach!

Weź udział w tajemniczej akcji czytelniczej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu. Przyjdź do biblioteki i wybierz interesujący Cię temat, który chciałbyś zgłębić podczas tegorocznych wakacji, a następnie przygarnij pakiet książek przygotowany przez naszych specjalistów. Przy okazji możesz wylosować atrakcyjne nagrody. Zaintrygowany?

Lato z reportażem? Lato z włoskim romansem? Lato z Szekspirem? Lato z dinozaurami? Lato w rytmie rocka? Lato z komiksem? Lato z O. Tokarczuk? Lato w tropikach? Wybierz temat – a my zajmiemy się resztą 🙂

Zasady akcji:

1. Przyjdź do biblioteki w lipcu lub sierpniu 2020 i wybierz interesujący Cię pakiet-niespodziankę, znając tylko jego temat przewodni. Jeśli to za mało, zapytaj Bibliotekarza, czego możesz się spodziewać po danym pakiecie.
2. Wypożycz książki, przeczytaj i baw się przy tym dobrze. Pamiętaj, by książki oddać w terminie.
3. Jeśli chcesz możesz przy okazji wziąć udział w losowaniu nagród. Potrzebny będzie tylko Twój numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować, gdy wygrasz losowanie. Losowania będą dwa – jedno z puli lipcowych Czytelników, drugie z puli sierpniowych. UWAGA – w imieniu Czytelnika niepełnoletniego druczek wypełnia rodzic lub opiekun.
4. W akcji weźmiesz udział w Zagłębiowskiej Mediatece – Wypożyczalni dla Dzieci i Wypożyczalni dla Dorosłych, Bibliotece Młodzieżowej oraz Filiach nr 1, 2, 3, 5, 6, 7, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20.
5. Akcja przeznaczona jest dla dzieci, dorosłych i seniorów – wiek nie gra roli.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie