Bileciki do kontroli! – gra rodzinna

środa 18.11.2020 do czwartek 03.12.2020

Bileciki do kontroli! - gra rodzinna

Dzień dobry, poproszę bileciki do kontroli!

Kto z was nie jechał autobusem? W grze „Bilecik do kontroli!” wcielacie się w jednego z pasażerów i będziecie mieć za zadanie wysiąść na wskazanych przystankach. Jednak przyjazd długo wyczekiwanego autobusu może okazać się ogromnym szczęściem albo… pechem. Autobus może uciec, mieć awarię, a już najgorzej jechać bez biletu i trafić na kontrolę. Osiedle, park, ZOO? Gdzie tym razem chcecie wysiąść?

Gra „Bilecik do kontroli!” dostarczy wielu emocji, gdyż wysoki poziom rywalizacji, presja czasu i sukcesy przeciwników mogą nieźle namieszać w waszych planach podczas miejskiej podróży!

Zarys zasad i mechaniki:
„Bileciki do kontroli!” to gra rodzinna o bardzo wysokim poziomie rywalizacji. Podróż autobusem miejskim może być stresująca, co sprawia, że nietrudno o negatywną interakcję między graczami. Gracze ścigają się nie tylko ze sobą, ale również z czasem – zwycięzcą zostanie osoba, która jako pierwsza wysiądzie na wymaganych przystankach. Na uczestników gry czeka wiele niemiłych niespodzianek – awaria autobusu, przespanie przystanku, spóźnienie czy kontrola biletów, dzięki czemu rozgrywka nieustannie dostarcza niesamowitych emocji. Wszystkie akcje w rundzie są wykonywane jednocześnie przez wszystkich graczy, a więc kto pierwszy, ten lepszy!

Wiek graczy: 9+, liczba graczy: 2-6 graczy, czas rozgrywki: 45-90 min.

Dane wydawnicze:
tytuł: „Bileciki do kontroli!” | autorka: Michał Radomski, Weronika Plewińska | ilustracje: Katarzyna Rup | Wydawnictwo Zielona Sowa | format: 265x265x70 | Premiera: 12 listopada 2020 roku | Wiek: 9+

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:gry planszowepatronat