Biblioteka na plaży!

Plaże: Gdańsk mapa

wtorek 16.08.2016 do środa 31.08.2016

Biblioteka na plaży!

O tym, że wszędzie warto czytać przypominać nie trzeba, ale o tym, że znajdziecie książki na plaży już tak! Sprawdźcie lokalizacje bibliotek na gdańskich plażach!

 

Wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Gdańsku przygotowaliśmy na gdańskich kąpieliskach specjalne biblioteczki, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Wybór książek na plażowych regałach będzie spory: od literatury pięknej, poprzez powieści obyczajowe, romansowe, wciągające thrillery, po książki fantasy i science fiction. Nie tylko dorośli będą mogli plażować z książką  – na dzieci i młodzież także będzie czekał świetny katalog tytułów.

 

„Biblioteka na plaży” ma zachęcać do spędzania czasu z lekturą i częstszego sięgania po książki. Zasada projektu jest dosyć prosta – wystarczy wybrać interesujący tytuł, oddać się lekturze, a następnie zwrócić książkę na regał, aby mogły skorzystać z niej inne osoby. Można także podzielić się własną książką i udostępnić ją w „Bibliotece na plaży”.

 

Przygotowane dla turystów i mieszkańców naszego miasta książki zostały oznakowane logo akcji, podobnie jak punkty, w których można je wypożyczać.  Książki będą dostarczane przez cały czas trwania akcji – od 1 lipca do końca sierpnia.

 

Lokalizacje:

 

Jelitkowo, wejście nr 72 – Bar plażowy

Jelitkowo, wejście nr 65 – Tawerna Klipper

Jelitkowo, wejście nr 63 – Bar plażowy

Molo Brzeźno, wejście nr 52 – Bar plażowy

Molo Brzeźno, wejście nr 50 – Bar plażowy

Dom Zdrojowy Brzeźno, wejście nr 41 – Tawerna Dom Zdrojowy

Stogi, wejście nr 26 – Obiekt Służb Ratowniczych

Sobieszewo, wejście nr 16 – Obiekt Służb Ratowniczych

Orle, wejście nr 11 – Obiekt Służb Ratowniczych

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zobacz także