Biały Kieł – wygraj zaproszenia do kina!

piątek 31.08.2018

Biały Kieł premiera filmu dla dzieci, konkurs z zaproszeniami do kina

Zjawiskowa ekranizacja bestsellera Jacka Londona od twórców hitów „Sekretne życie zwierzaków domowych” i „Sekrety morza” już od 7 września w kinach! 

„Biały Kieł” to pełna mądrości, przygód i wzruszeń opowieść o sympatycznym czworonogu, w którego żyłach płynie krew dzikiego wilka. Film jest pierwszą pełnometrażową animowaną ekranizacją przetłumaczonej na 89 języków świata, ponadczasowej książki Jacka Londona. 

Mamy dla Was zaproszenia na specjalny pokaz przedpremierowy filmu „Biały Kieł”, który odbędzie się 3 września (poniedziałek) o godz. 18:00 w kinie Luna (ul.Marszałkowska 28) w Warszawie. 

Piszcie w komentarzu do tego posta na Facebooku i uzasadnijcie dlaczego akurat do Was powinno trafić zaproszenie. W Mieście Dzieci czeka 35 dwuosobowych zaproszeń. Na zgłoszenia czekamy do 1 września.

Uwaga! Ponieważ nie możemy pisać do Państwa wiadomości na FB, zwycięzców będziemy wymieniać pod postem do 1 września. Prosimy o czujność. 

Biały Kieł to rezolutny i bardzo nietypowy szczeniak – mieszanka psa i wilka. Po rodzicach odziedziczył najlepsze cechy obu ras, więc szybko uczy się, jak przetrwać w mroźnych i nieprzyjaznych krainach dzikiej północy. Niestety szczeniak gubi się i odłącza od rodziny. Z pomocą przychodzi mu wódz indiańskiego plemienia, który przygarnia go do swojej wioski. Pośród nowych przyjaciół, Biały Kieł szybko dorasta i uczy się współpracy z innymi psami i członkami wspólnoty. Niestety na skutek nieprzewidzianych zdarzeń, zwierzak trafia do nowych właścicieli, którzy widzą w nim tylko łatwy zarobek. Na szczęście z pomocą przychodzą mu dobrzy ludzie. Wielka przygoda, która czeka Białego Kła, odkryje przed nim jego prawdziwą naturę i da mu pełną miłości lekcję na całe życie! 

W polskiej obsadzie dubbingowej m.in.: Michał Żebrowski, Sławomir Pacek, Jakub Wieczorek i Kamil Kula.

Zobacz oficjalny zwiastun filmu „Biały Kieł”:

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zobacz także