Białołęcka Bitwa Balonowa

niedziela 26.06.2016

Białołęcka Bitwa Balonowa
Białołęcka Bitwa Balonowa to pierwszy letni event z serii Warszawskich Bitw Balonowych #WarsawWaterBaloonFight #BBB #BiałołęckBitwaBalonowa który odbędzie się na zmodernizowanej plaży na Białołęce.
Nasi partnerzy Polski Animator, Balonowy Sklep – Centrum Kreatywnej Zabawy, Dr.waciak – Wata Cukrowa, The Waffles, Aloha Gastrobar, Total Fitness Białołęka zapewnią podczas wydarzenia moc atrakcji dla dzieci i dorosłych.
Rozpoczynamy o godzinie  11:00 z animacjami dla najmłodszych: malowanie buziek, zabawy z chustą animacyjną, budowanie zamków z piasku, zabawy z wodą i piłką, kręcenie największej waty i dmuchanie i skręcanie największego balona. O godzinie 12:00 zajęcia z total fitness i konsultacje z instruktorem od którego będzie można zasięgnąć profesjonalnej porady. 12:30 Zaczynamy na całego!
Dla młodzieży i dorosłych przygotowaliśmy drużynowe sztafety sportowe, przeciąganie liny, zabawy z użyciem balonów, wody, butelek i piłki. Godzina 13:00 to najlepszy czas na rodzinnego grilla. Na plaży będą paleniska, na których każdy będzie mógł przyrządzić swoje przysmaki. Białołęcką Balonową Bitwę rozpoczniemy o 14:00 tysiące kolorowych balonów wodnych, świetna zabawa dla każdego. Następnie, o 14.30 zaprosimy na turniej piłki plażowej i zajęcia z total fitness prowadzone przez profesjonalnego instruktora sportu.
Podczas finału wydarzenia ogłosimy zwycięzców i wręczymy atrakcyjne nagrody!
Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:na dworzena powietrzu

Boże Narodzenie z 5.10.15.

Zobacz także