Bezpłatny warsztat Jedz dla dwojga. O prawidłowych zasadach żywienia kobiet w ciąży i karmiących piersią

MARYWILSKA 44 na warszawskiej Białołęce
📅 sobota 01.06.2019 do czwartek 27.06.2019
Jedz dla dwojga_FAJNY CZAS MAMY_
Zapraszamy na kolejny warsztat z cyklu „Fajny czas Mamy” organizowany przez spółkę MARYWILSKA 44. Warsztat pn. „Jedz dla dwojga. O prawidłowych zasadach żywienia kobiet w ciąży i karmiących piersią” odbędzie się w czwartek, 27 czerwca w godz. 10:30-12:30 w sali zabaw FIGLARIUM na ternie Centrum Handlowego MARYWILSKA 44. Udział w warsztacie jest bezpłatny – wymagana jest wcześniejsza rejestracja mailowa pod adresem: fajnyczasmamy@marywilska44.com.

Warsztat „Jedz dla dwojga. O prawidłowych zasadach żywienia kobiet w ciąży i karmiących piersią” poprowadzi:

Sylwia Lenartowicz – dietetyk, ekspert do spraw żywienia dzieci i kobiet w ciąży. Od 2014 roku ściśle współpracująca z Fundacją Rozwoju Dzieci im. Komeńskiego, SGGW, Instytutem Matki i Dziecka oraz Fundacją NUTRICIA. Rozwiązuje problem nadwagi i otyłości wśród polskich dzieci. Pracuje z dorosłymi i dziećmi, ucząc zdrowego odżywiania – promując prawidłowe nawyki żywieniowe. Prowadzi warsztaty w przedszkolach i żłobkach w całej Polsce –  wszędzie tam, gdzie potrzebna jest wiedza o prawidłowym żywieniu dzieci. Mówi, że macierzyństwo pozwoliło jej połączyć widzę z praktyką w zaciszu własnego domu.

Podczas czerwcowego warsztatu uczestniczki dowiedzą się m.in.:

• Co to znaczy odżywiać się zdrowo?
  • Jak powinna wyglądać prawidłowo skomponowana dieta kobiet w ciąży i mam karmiących piersią?
  • Czy w okresie poprzedzającym ciążę i podczas jej trwania należy stosować suplementację witamin i minerałów?

Podczas warsztatu poruszone zostaną również tematy, które budzą wiele wątpliwości i kontrowersji. Uczestniczki dowiedzą się co warto jeść w ciąży, a czego lepiej unikać, czy kategorycznie powinny zrezygnować z jedzenia słodyczy i picia kawy oraz jakie konsekwencje niesie za sobą nadmiar soli w organizmie przyszłej mamy.

Na uczestniczki czekać będą darmowe poradniki dotyczące żywienia kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Kiedy: 27 czerwca 2019 r. godz. 10:30-12:30

Gdzie: Centrum Zabaw FIGLARIUM – hala F lokal 004 w Centrum Handlowym MARYWILKSA 44, Warszawa, ul. Marywilska 44

WSTĘP WOLNY – warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja mailowa: fajnyczasmamy@marywilska44.com
Liczba miejsc ograniczona.

Samodzielne Rodzicielstwo
Samodzielne Rodzicielstwo -wideoporadmik dla rodziców

Organizatorem projektu „Fajny czas Mamy” jest spółka MARYWILSKA 44.
Współorganizator: Centrum Zabaw FIGLARIUM.
Patronat honorowy Burmistrza Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy.
Partnerzy: Komitet Ochrony Praw Dziecka, Fundacja NUTRICIA oraz społeczna inicjatywa „Białołęka jest kobietą”.
Patroni medialni: Parenting.pl, MiastoDzieci.pl, Rodzice.pl, wRoliMamy.pl, MamaKlub.pl oraz Białołęka – Platforma Sąsiedzka.

Kolejne warsztaty odbędą się:

– we wrześniu, październiku i listopadzie (terminy w trakcie ustalania)