Rowerowe wakacje w IKEA Kraków

sobota 20.08.2016 do niedziela 21.08.2016

Wstęp bezpłatny

serwis rowerowy w IKEA

Jazda na rowerze powinna być nie tylko przyjemna, ale przede wszystkim bezpieczna.

Warto więc od czasu do czasu zrobić profesjonalny przegląd techniczny jednośladu. 9 i 10 sierpnia będzie można wykonać go zupełnie bezpłatnie. Wystarczy przywieźć rower do mobilnego serwisu znajdującego się w okolicy wiaty rowerowej, przed głównym wejściem do IKEA Kraków. Doświadczeni serwisanci bezpłatnie wyregulują i zakonserwują przerzutki oraz hamulce, sprawdzą i nasmarują łańcuch, napompują opony, zlikwidują luzy w podzespołach i zadbają o odpowiednią geometrię roweru. Pomogą też w zamontowaniu przyniesionych akcesoriów, a osobom mającym w planie zakup roweru, doradzą jaki model będzie dla nich odpowiedni. Wszystkie usługi świadczone będą w godz. 10:00 – 18:00.

Serwis rowerowy jest częścią akcji promującej poruszanie się po mieście ekologicznymi środkami transportu – „Rowerowe wakacje w IKEA Kraków”. Kolejnym punktem programu było miasteczko rowerowe. 16 i 17 sierpnia na parkingu IKEA Kraków można było spróbować sił w pokonaniu trasy rowerowej wyposażonej w sygnalizację świetlną, przejścia dla pieszych, rondo oraz przejazd kolejowy. Akcji towarzyszy też konkurs fotograficzny na Facebooku, który trwa od 8 do 21 sierpnia. Zadanie konkursowe polega na zrobieniu sobie przed sklepem zdjęcia na rowerze.

W IKEA Kraków do dyspozycji podróżujących na dwóch kółkach są bezpieczne, zadaszone i monitorowane parkingi rowerowe na około 30 miejsc. Sklep może pochwalić się też certyfikatem „Przyjazny Rowerom”, przyznawanym przez Fundację Partnerstwo dla Środowiska.

Szczegóły akcji „Rowerowe wakacje w IKEA Kraków” dostępne są na: www.ikea.pl/krakow/dlaplanety

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
OPENMEDIA_

Open Media Public Relations

Agencja Open Media Public Relations świadczy kompleksowe usługi z zakresu promocji produktów i usług w mediach tradycyjnych (prasa, radio, TV), Internecie i mediach społecznościowych. Agencja specjalizuje się w obsłudze segmentu dziecięcego (producenci sprzętów, zabawek i odzieży …

Więcej

Adres:

ul. Obozowa 42a/2
30-383 Kraków


Kontakt:

12 268 97 50, fax. 12 260 91 67
biuro@openmedia.pl
http://www.openmedia.pl

Zobacz także