Bezpłatne zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku 0-5
UD

Bezpłatne zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku 0-5

Klub dla Rodzin Zwalcz Nudę, ul. Kickiego 1/u4 Praga-Południe Warszawa
🗺 mapa
📅 środa 21.09.2022 do piątek 21.10.2022
Bezpłatne zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku 0-5

Zapraszamy na zajęcia do Klubu dla Rodzin Zwalcz Nudę – miejsca, w którym każdy poczuje się jak u siebie w domu, spędzi czas z rówieśnikami, pobawi się zabawkami i nauczy czegoś nowego! To miejsce stworzone z myślą o rodzinach, dzieciach i wspólnym spędzaniu czasu. Zapewniamy kolorową salkę pełną kreatywnych, edukacyjnych zabawek, salę zabaw z kulkami, zjeżdżalnią i basenem, społeczną kafejkę, bezpłatne zajęcia dla starszych i młodszych.

W ramach Klubu Malucha  zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 1-6 lat na zajęcia ogólnorozwojowe i poszerzające talenty – aż 9 propozycji zajęć dla najmłodszych!

Klub Malucha:

Poznaj Bajki Świata (Czytanki i rysowanki)

Czytanie ma moc wyrównywania szans! Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 2-4 lata na zajęcia ,,Czytanki i rysowanki’’. Podczas zajęć czytelniczych będziemy rozwijać u dzieci umiejętności myślenia krytycznego – pojmowania otaczającego je świata oraz kreatywność – pobudzanie fantazji i twórczego wyrażania siebie. Zajęcia nie będą tylko nudnym czytaniem ale kreatywną zabawą,  podczas której zapoznamy się z najpiękniejszymi bajkami, baśniami, książkami edukacyjnymi. Nie zabraknie również rysowania, lepienia z plasteliny, czy gliny!

Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki, w godzinach 10:00-10:45 w Klubie dla Rodzin Zwalcz Nudę, ul. Kickiego 1/lok.u4 w Warszawie.

Link do zapisów: https://zwalcznude.pl/wydarzenia/klub-malucha-poznaj-bajki-swiata-czytanki-i-rysowanki-2-4lata/

Klub Malucha: Sensoryka dla smyka

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 1-3  na zabawę zmysłami. Zajęcia sensoryczne prowadzone metodą porannego kręgu będą skupiały się na rozwoju motoryki małej, koordynacji ciała oraz wyobraźni. Będziemy wspólnie bawić się przeróżnymi przedmiotami, brudzić rączki i nóżki, pokonamy ścieżki sensoryczne oraz stworzymy niezwykłe substancje!

Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki, w godzinach 11:15-12:00 w Klubie dla Rodzin Zwalcz Nudę, ul. Kickiego 1/lok.u4 w Warszawie.

Link do zapisów: https://zwalcznude.pl/wydarzenia/klub-malucha-sensoryka-dla-smyka-1-3/

 Zabawy Montessori

Świderki, muszelki, kokardki, dług makaron – czym chata bogata! Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 1-3 na zajęcia ogólnorozwojowe oparte o technikę Montessori. Podczas zajęć skupimy się na możliwościach poznawczych dzieci. Wspólnie będziemy bawić się i poznawać otaczający nas świat oraz uczyć dzieci samodzielności z wykorzystaniem profesjonalnych pomocy montessoriańskich. Będzie wesoło i kolorowo!

Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki, w godzinach 13:00-13:45 w Klubie dla Rodzin Zwalcz Nudę, ul. Kickiego 1/lok.u4 w Warszawie.

Link: https://zwalcznude.pl/wydarzenia/klub-malucha-zabawy-montessori-1-3/

zajęcia przyrodnicze z małą motoryką

Zapraszamy maluszki w wieku 2-3 lata na zajęcia, w których będziemy poznawać otaczający nas świat! Pracowanie rączkami, elementy terapii ręki, ćwiczenia na obręcz barkową – na tym skupimy się najbardziej! Ćwiczenia będą miały na celu stymulację małej motoryki. A wszystko z wykorzystaniem leśnych darów natury!

Kurs online - Jak rozwijać koncentrację i uwagę dzieci

Mindfulness dla dzieci

Twoje dziecko ma trudności z koncentracją? Nie potrafi się na niczym skupić? Jest zestresowane?
Jeżeli chcesz pomóc dziecku rozwinąć pełnię jego możliwości, lepiej zrozumieć siebie, zbudować odporność na stres i nauczyć się słuchać głosu własnego serca – ten kurs jest właśnie dla was!

Zajęcia będą odbywać się w czwartki, w godzinach 12:30-13:15 w Klubie dla Rodzin Zwalcz Nudę, ul. Kickiego 1/lok.u4 w Warszawie.

Link: https://zwalcznude.pl/wydarzenia/klub-malucha-zajecia-przyrodnicze-z-mala-motoryka-2-3lata/

 Gimnastyka dla Smyka

Gimnastyka dla Smyka to zajęcia pełne zabaw ruchowych i gimnastyki, która jest niezbędna w prawidłowym rozwoju malucha. Będziemy chodzić na czworakach, kołysać się, pełzać na plecach. Nie zabraknie zabaw z chustą animacyjną Klanzy. Na zajęciach ćwiczona będzie głównie motoryka duża. Zajęcia opierają się na metodzie ruchu wspomagającego W. Sherborne. Zapraszamy dzieci w wieku 2-4 lata.

Zajęcia będą odbywać się w czwartki, w godzinach 13:30-14:15 w Klubie dla Rodzin Zwalcz Nudę, ul. Kickiego 1/lok.u4 w Warszawie.

Link: https://zwalcznude.pl/wydarzenia/klub-malucha-gimnastyka-dla-smyka-2-4/

Wyliczanki- zajęcia z elementami pedagogiki Froebla

Wyliczanki to zajęcia z elementami pedagogiki Froebla, wprowadzające w świat matematyki od najmłodszych lat. Dzięki temu w przyszłości matematyka nie będzie taka straszna! Zabawy uczą maluchy cierpliwości i wytrwałości oraz  rozbudowują wiedzę dzieci o świecie, uwrażliwiają na piękno, symetrię i rozwijają zainteresowania matematyczne. Praca w czterech kącikach aktywności( darów, twórczym, badawczym i gospodarczym) stwarza okazję do samodzielnego myślenia i wnioskowania. Wszystko w formie wspaniałej zabawy z elementami piosenek i wierszyków. Zapraszamy dzieci w wieku 2-4 lata.

Zajęcia będą odbywać się w czwartki, w godzinach 14:30-15:15 w Klubie dla Rodzin Zwalcz Nudę, ul. Kickiego 1/lok.u4 w Warszawie.

Link: https://zwalcznude.pl/wydarzenia/klub-malucha-wyliczanki-zajecia-z-elementami-pedagogiki-froebla-2-4/

Serdecznie zapraszamy!

kontakt: klub@zwalcznude.pl

tel:  884 939 880

754 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent