Bezpłatne zajęcia językowe dla dzieci w Fundacji Sprawni Inaczej

Siedziba Fundacji „Sprawni Inaczej”/Domu Sąsiedzkiego przy ul. Północnej 5 w Gdańsku Brzeźnie.
📅 poniedziałek 30.01.2017 do niedziela 19.02.2017
bezpłątne zajęcia językowe dla dzieci
Każdy wtorek g. 18.00-19.00

Zajęcia prowadzone są z udziałem wolontariuszy z różnych krajów Europy!

1. Formuła zajęć ma charakter nauki języka obcego z wykorzystaniem elementów kultury i obyczajów innych krajów.

2. Dla urozmaicenia zajęć wprowadzone zostaną elementy folklorystyczne (śpiew, taniec, gra na instrumentach)

1. Bez stresu i oceniania!

2. Przyjazna atmosfera i sympatyczni prowadzący!

ZAPRASZAMY!!!

Siedziba Fundacji Sprawni Inaczej/Domu Sąsiedzkiego przy ul. Północnej 5 w Gdańsku Brzeźnie.

Czy i jak motywować dzieci

Do zobaczenia!

Fundacja „Sprawni Inaczej”

Tel kom.: 517-125-832
e-mail: biuro@fsi.gda.pl

Zajęcia prowadzone w ramach projektu „Dom Sąsiedzki – przy Północnej” są współfinansowane ze środków Urzędu Miasta Gdańsk.
Wolontariusze europejscy współprowadzą zajęcia w ramach programu ”Erasmus +”.