Bezpłatne warsztaty z native speakerem – Wakacyjny Survival

Online

poniedziałek 28.06.2021

Bezpłatne warsztaty z native speakerem - Wakacyjny Survival

Wakacje to świetny moment na naturalną naukę języka angielskiego, a także sprawdzenie umiejętności, które dzieci nabyły w trakcie nauki w roku szkolnym. Czyż to nie jest nadrzędnym celem nauki – żeby swobodnie móc się komunikować? Iluż rodziców wypycha dzieci w trakcie wakacji – „No idź. Poproś o lemoniadę”; „Dlaczego nie pobawisz się z tą dziewczynką?” – „Ale ona nie jest z Polski !”- odpowiada nasza przerażona pociecha – „To porozmawiaj z nią po angielsku!” – odpowiada coraz bardziej sfrustrowany rodzic, który napotykając często pełną blokadę, zaczyna się zastanawiać, jaki jest sens jego inwestycji czasowej i finansowej w naukę języka angielskiego, jeśli dziecko nie potrafi “nic” powiedzieć czy, poprawnie zbudować jednego zdania.

Zapraszamy Was na bezpłatne zajęcia, dzięki którym Wasze dzieci zabłysną umiejętnościami językowymi jeszcze tego lata. Wakacyjny Survival to zajęcia z języka angielskiego prowadzone przez fantastyczną native speaker prosto z Anglii.

Zajęcia te odbędą się 28.06 o godzinie 17:00.

Czego możesz się spodziewać po tych zajęciach?

* nauczymy wielu nowych słówek, które ułatwią komunikację po angielsku!

* omówimy realne sytuacje wakacyjne, które mogą wydarzyć się na lotnisku, w hotelu, albo restauracji.

* zaprezentujemy kilka tricków, które pozwolą bezstresowo zagadać do nowo poznanych dzieci i odpowiadać na zadawane pytania!

Aby się zapisać, wystarczy, że napiszesz do nas w wiadomości prywatnej na Facebooku. Do zobaczenia na zajęciach!

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Bezpłatne warsztaty z native speakerem – Wakacyjny Survival

LEO Academy Cambridge

LEO Academy zostało zainspirowane przez dzieci. Naszym celem jest dostarczanie najlepszej edukacji online w połączeniu z poznawaniem różnych krajów i kultur z doświadczonymi lektorami-native speakerami. Nasze 5 dniowe obozy językowe (codzienne 60 minut LIVE + …

Więcej

Adres:

Suite 8
CB22 7ZE Cambridge


Kontakt:

602224277
info@leo.edu.pl
https://leoacademy.online/pl/
facebook