Bezpłatne warsztaty w DigiKids Academy 16 września

Warszawa, ul. Chmielna 26/9 (V piętro)
📅 niedziela 16.09.2018
Wstęp wolny!
Bezpłatne warsztaty w DigiKids Academy 16 września

Zbliża się rozpoczęcie kolejnego semestru warsztatów DigiKids Academy! Zapraszamy na bezpłatne warsztaty, na których wraz z dzieckiem zobaczysz, jak pracujemy na zajęciach semestralnych. Przewidujemy dużo fantastycznej zabawy!

Zarejestruj się już dziś!

Podczas 1,5 godziny zajęć z cyklu Maker Kids, wraz ze swoim dzieckiem zobaczysz próbkę tego, jak pracujemy na naszych warsztatach semestralnych. Podczas warsztatu, każde dziecko będzie miało za zadanie zaprojektować, a następnie własnoręcznie, od podstaw, wykonać własny, działający zegar.

W czasie, kiedy dzieci będą pochłonięte pracą, będzie również chwila, aby dowiedzieć się więcej o całym programie i zadać nurtujące pytania. Będziemy do Waszej dyspozycji przez cały czas trwania wydarzenia.

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 6-12 lat wraz z opiekunami!

Informacje organizacyjne:

Miejsce: Fundacja Digital University, ul. Chmielna 26/9 (V piętro)

Czas: 16 września 2018 r.

I tura (2 grupy): 10:00 – 11:30

II tura (2 grupy): 12:00 – 13:30

Wiek uczestników: 6-12 lat

Liczebność grup: 12 dzieci

Koszt wstępu: wstęp wolny

Ilość miejsc: ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń

Sprzęt i materiały zapewnia organizator.

Informacje o wydarzeniu i rejestracji