Bezpłatne warsztaty teatralno-filmowe – trwa nabór

Łódź, al. Kościuszki 39 mapa

niedziela 10.07.2016

bezpłatny

teatr

Do końca lipca potrwa nabór rodzin, które zechcą od września wziąć udział w bezpłatnym, czteromiesięcznym projekcie „Animacja – tygiel kreatywnego i krytycznego myślenia”. Na uczestników czekają spektakl teatralny, projekcje filmowe oraz spotkania warsztatowe. Nabór trwa do końca lipca 2016 roku.

Zgłoś swoją rodzinę do udziału w bezpłatnych warsztatach teatralno-filmowych

W ramach projektu „Animacja – tygiel kreatywnego i krytycznego myślenia” odbędzie się cykl innowacyjnych zajęć, mających na celu przede wszystkim zachęcenie do wykorzystywania i pogłębiania kreatywności oraz rozwijania umiejętności krytycznej analizy. Rodziny uczestniczące w projekcie wezmą udział w warsztatach opierających się na wykorzystaniu trzech odmiennych tekstów kultury: animacji teatralnej, filmowej oraz produkcji telewizyjnej z cyklu „Muppety”. Warsztaty w ramach projektu będą obywały się od początku września do końca grudnia 2016 roku i obejmą łącznie 12 godzin zegarowych. Ich efektem będzie stworzony przez rodziny film animowany, który następnie weźmie udział w internetowym konkursie na najciekawszy film.

Cykl zajęć obejmie:
• uczestnictwo w spektaklu teatralnym w Teatrze Lalek Arlekin,
• spotkania warsztatowe, w tym:
o warsztat krytyczno-literacko-teatralny,
o warsztat krytyczno-literacko-filmowy,
o warsztat krytycznego myślenia,
o warsztaty tworzenia animacji.

Chęć wzięcia udziału w projekcie rodziny mogą zgłaszać na adres momakin@momakin.pl do końca lipca 2016 roku. Warunkiem wzięcia udziału w projekcie jest wypełnienie karty zgłoszeń, zamieszczonej na stronie internetowej w zakładce „Projekt”. Informacje o zakwalifikowaniu do projektu zostaną przekazane do 15 sierpnia 2016 roku na adres mailowy podany w karcie zgłoszenia. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Organizatorem projektu „Animacja – tygiel kreatywnego i krytycznego myślenia” jest MOMAKIN, przy finansowym wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach priorytetu Edukacja Kulturalna.
Dodatkowych informacji udziela: Paulina Zacharek – koordynator projektu, +48 690 320 715

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Momakin logo warsztaty animacji

MOMAKIN


MOMAKIN narodził się z wielkiej pasji do kina i filmu, zwłaszcza animowanego.

I to właśnie animacja stanowi element wspólny dla organizowanych przez MOMAKIN warsztatów, wydarzeń, wystaw i szkoleń. Wszystkim naszym aktywnościom przyświeca misja popularyzacji …

Więcej

Adres:

Al. Kościuszki 39 lok. 30
90-418 Łódź


Kontakt:

790 244 817
momakin@momakin.pl
http://www.momakin.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:filmrodzinateatr

Zobacz także