Bezpłatne warsztaty językowe dla dzieci

Centrum Handlowym Auchan Łomianki mapa

piątek 02.09.2016

bezpłatne

angielski dla dzieci bezpłatne warstzaty

Podstawowe zwroty dotyczące ludzkiego ciała, zwierząt oraz zainteresowań będą mogły poznać wszystkie maluchy, które przyłączą się do cyklu 5 piątkowych spotkań językowych w Centrum Handlowym Auchan Łomianki. Pierwsze zajęcia pod hasłem „Angielskie piątki z Teddy Eddie” odbędą się już 13 maja. Wstęp wolny!

Już od najbliższego piątku ponownie rusza cykl zajęć z języka angielskiego dla dzieci w Centrum Handlowym Auchan Łomianki. Podczas pięciu wrześniowych spotkań pełnych zabawy maluchy poznają podstawowe zwroty dotyczące między innymi jedzenia, części ciała czy świata zwierząt. Wstęp wolny!

O tym, że nauka języka nie musi być nudna przekonali się już w maju najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Łomianki. Cykl bezpłatnych zajęć językowych dla dzieci w wieku 3-6 lat ponownie zawita do galerii handlowej. Pierwsze zajęcia odbędą się już w najbliższy piątek 2 września.

Podczas wspólnej zabawy uczestnicy spotkania poznają angielskie nazwy popularnych potraw oraz zwroty dotyczące zasad zdrowego odżywiania. Kolejne spotkania, które odbędą się 9, 16, 23 i 30 września, poświęcone będą między innymi częściom ciała, robieniu zakupów czy zwierzętom.

Zajęcia językowe na wesoło odbędą się w Centrum Handlowym Auchan Łomianki przy ulicy Brukowej 25. Pierwsze spotkanie rozpocznie się w piątek 2 września o godzinie 18.00 i potrwa do godziny 18.25. Udział w zajęciach jest bezpłatny, a materiały zapewnia organizator.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zobacz także