Bezpłatne warsztaty dla przyszłych mam w Warszawie

Wszystkie dzielnice Warszawy
🗺
📅 poniedziałek 18.09.2017 do środa 18.10.2017
kobieta w ciąży

Życzliwość wobec przyszłych mam jest istotna przez cały czas trwania ciąży. Widzisz ciążowy brzuszek, bądź znaczek JESTEM W DRODZE ©, nie zastanawiaj się – wstań i ustąp miejsca. Bądź życzliwy J

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny warsztat pt. „Życzliwość wobec kobiet w ciąży”, adresowany do przyszłych i obecnych mam, osób zainteresowanych tematem ciąży i rodzicielstwa, ale też społeczników, którzy chcieliby promować postawy życzliwości wobec kobiet w ciąży. Spotkania odbędą się we wszystkich warszawskich dzielnicach.

Podczas warsztatów :

– Zastanowimy się jak chcemy komunikować innym, że jesteśmy w ciąży i jak nieznajomi w naszym otoczeniu, chcieliby  dowiedzieć się o naszym odmiennym stanie,

– Nauczymy Cię jak być asertywną w kolejce, urzędzie, autobusie,

– Przygotujemy zdrowy posiłek, dowiemy się jak ułożyć prawidłową dietę,

– Opowiemy o pomocy oferowanej przez Urząd m.st. Warszawy kobietom w ciąży oraz matkom z małymi dziećmi.

Na uczestników czekają niespodzianki:

– Znaczek JESTEM W DRODZE ©

– Udział w bezpłatnej sesji zdjęciowej (zdjęcie pamiątkowe w 2 pozach)

– Udział w ogólnopolskiej ankiecie – badaniu wśród kobiet ciężarnych i młodych matek. Wśród kobiet, które wezmą udział w badaniu, wylosowane zostaną upominki książkowe Wydawnictwa Lekarskiego PZWL.

Termin warsztatów: 18 września – 18 października 2017 r.

Godzina: 14:00 – 16:00

Miejsce: 18 dzielnic Warszawy

Szczegóły i rejestracja: www.jestemwdrodze.pl/warsztaty oraz www.facebook.com/events/115663452475537/

Uwieńczeniem warsztatów będzie konferencja „Jestem w drodze – sytuacja kobiety w ciąży”, która odbędzie się 16 października w Sejmie RP. Już dziś zapraszamy również na to wydarzenie: www.jestemwdrodze.pl/konferencja

Projekt realizowany w ramach budżetu partycypacyjnego w Warszawie*.

* Projekt „Życzliwość wobec kobiet w ciąży” został wybrany do realizacji w ramach budżetu partycypacyjnego na rok 2017 w 8 dzielnicach (Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Wawer, Wesoła, Wilanów, Żoliborz). Realizację projektu zaplanowano na terenie całej Warszawy, aby ułatwić skorzystanie z niego wszystkim chętnym.

Patroni i partnerzy:

Kontakt: fundacja@jestemwdrodze.pl