Bezpłatne warsztaty dla przyszłych i obecnych rodziców – Mama Wie!

różne lokalizacje mapa

piątek 30.09.2016

bezpłatne

Warsztaty dla mam - mama wie 2016 jesien - plakat ogólny

Jesienią br. zapraszamy kobiety w ciąży i młode mamy na kolejną, 8. edycję, bezpłatnych spotkań MAMA WIE! Do tej pory odbyły się już 73 spotkania w różnych miastach w Polsce, a w projekcie wzięło udział prawie 9000 uczestników! Właśnie ruszył zapisy na spotkania w poszczególnych miastach.

Gość specjalny – znany fizjoterapeuta i autor serii książek „Mamo Tato co ty na to” Paweł Zawitkowski – podpowie rodzicom, jak w prosty sposób wspierać rozwój maluszków.

Swoją wiedzą w wybranych miastach będą dzielili się również położne, doradcy laktacyjni, ratownicy medyczni czy doradcy noszenia dzieci w chustach, których praktyczne porady i wskazówki są nieocenione dla każdego młodego rodzica. Na każdego z uczestników będzie czekała torba z małym upominkiem.

Jesienią 2016 MAMA WIE odwiedzi 12 miast. Będą to:

Częstochowa (30.09), Kraków (1.10), Katowice (2.10), Olsztyn (7.10), Gdańsk (8.10), Toruń (9.10), Radom (21.10), Lublin (22.10), Warszawa (23.10), Wrocław (4.11), Poznań (5.11) i  Łódź (6.11).

Zapraszamy do rejestracji i wypełnienia zgłoszenia na www.mama-wie.pl.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Więcej szczegółów dotyczących spotkań na www.facebook.com/warsztatymamawie.