Bezpłatne wycieczki rodzinne po Wrocławiu.

Ostrów Tumski – ul. św. Marcina, przy kościele św. Marcina lub Stare Miasto, ul. Szewska, plac przy kościele św. Marii Magdaleny (Fontanna Piłkarska) mapa

piątek 30.08.2019 do sobota 24.08.2019

Wrocława spacery po mieście

Stowarzyszenie TuiTAm zaprasza na cykl wakacyjnych spacerów rodzinnych po zakamarkach Wrocławia.

Uczestnicy będą wspólnie szukać krasnali, opowiadać niezwykłe wrocławskie legendy, odkrywać tajemnice Wrocławia podczas rodzinnej gry miejskiej.

Na wycieczki obowiązują zapisy za pośrednictwem serwisu evenea.pl. W wyszukiwarkę należy wpisać hasło: wycieczka rodzinna Wrocław.

Linki do poszczególnych wycieczek są  na profilu FB

Liczba miejsc ograniczona. Na dwa tygodnie przed każdą wycieczką pojawi się zapowiedź oraz link do zapisów. Wycieczki poprowadzą przewodnicy miejscy zrzeszeni w Stowarzyszeniu TUiTAM.

Projekt finansowany przez Biuro Promocji Miasta i Turystyki Urzędu Miejskiego we Wrocławiu.

Harmonogram wycieczek rodzinnych

Miejsce spotkania:

• wycieczki po Ostrowie Tumskim – ul. św. Marcina, przy kościele św. Marcina
  • wycieczki po Starym Mieście, ul. Szewska, plac przy kościele św. Marii Magdaleny (Fontanna Piłkarska)

Terminy wycieczek:

• 30.08. godz. 18.00: Wrocławskie rodzinne manewry – gra miejska