Bezpłatne wakacyjne warsztaty w Łodzi – nowe technologie i twórcza energia

Łódź, ul. Piłsudskiego 135 mapa

sobota 06.08.2016 do niedziela 07.08.2016

bezpłatne

Akademia Duckie Deck - warsztaty dla dzieci

Akademia Duckie Deck to popularny wśród dzieciaków i rodziców cykl warsztatów łączący świat nowoczesnych technologii, programowania, robotów oraz twórczej i radosnej energii. Dotychczas udział w Akademii wzięło blisko kilkanaście tysięcy dzieciaków na cyklicznych wydarzeniach w Krakowie i Warszawie oraz Trójmieście, Poznaniu i Wrocławiu. Kolejnym przystankiem na mapie Akademii jest Łódź.

Warsztaty z Akademią to świetny pomysł na spędzenie ciekawego, wakacyjnego dnia z dzieciakami w mieście. W programie duża paczka atrakcji dla wszystkich małych budowniczych, młodych odkrywców i ciekawskich wynalazców. Rodzice mają spory wybór warsztatów, na które mogą zapisywać swoje pociechy – budowa robotów, tworzenie bajek przy użyciu techniki animacji poklatkowej, recyklingowe zabawki napędzane silniczkami, ozdabianie porteretów rodzinnych czy podstawy programowania na iPadach to tylko część z atrakcji czekających na uczestników!

Oprócz zajęć, na które wymagana jest wcześniejsza rejestracja, organizatorzy zapraszają wszystkich do strefy otwartej – bez ograniczeń wiekowych i konieczności zapisów. Atrakcje zgromadzone w tej strefie zaciekawią nie tylko najmłodszych, ale i dorosłych. Strefa robotów, elektroniczne gadżety wśród których są m.in. popularne również wśród rodziców gogle z wirtualną rzeczywistością, grające marchewki, strefa dla małych budowniczych z klockami oraz atrakcje przygotowane przez kreatywną ekipę ludzi tworzącą społeczność w znów tętniącej życiem starej fabryce WI-Ma to tylko część przygotowanego programu.

Zapisy na warsztaty ruszyły 11 lipca na stronie Akademii Duckie Deck.

Bezpłatne wejściówki dostępne będą w dwóch pulach – od 11 oraz 21 lipca.

Warsztaty Akademii Duckie Deck odbędą się 6 i 7 sierpnia w siedzibie WI-MA przy ul. Piłsudskiego 135 w Łodzi.

http://akademia.duckiedeck.com/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie