Bezpłatne spotkania w Klubie Rodzica w lutym w CK Ruczaj

CK Ruczaj, ul. Rostworowskiego 13 mapa

sobota 25.02.2017

Wstęp wolny

Bezpłatne spotkania w Klubie Rodzica w lutym

Spotkania w ramach Klubu Rodzica, który oferuje rodzicom bezpłatne warsztaty, spotkania ze specjalistami oraz zajęcia – gimnastykę dla rodzica z dzieckiem oraz zajęcia umuzykalniające Harmoniusz. Udział w zajęciach i warsztatach jest bezpłatny. Program jest finansowany przez Miasto Kraków.

Klub Rodzica działający w Centrum Kultury Ruczaj zaprasza na bezpłatne spotkania ze specjalistką Beatą Meinguer-Jedlińską na tematy związane z porodem.

22 lutego (środa), godz. 11.00
Mój poród – czyli moje prawa, formalności i wsparcie

Porozmawiamy o opcjach i wyborach w ciąży, porodzie i połogu (miejsce, sposób i osoby nam towarzyszące), wyjaśnimy po co tak naprawdę jest plan porodu, dlaczego warto go napisać oraz jak? Przedstawione zostaną standardy opieki okołoporodowej, czyli prawa pacjentów na porodówce, formalności po porodzie (zarówno szpitalnym jak i poza szpitalnym) oraz sposoby udzielenia wsparcia emocjonalnego i fizycznego w okresie okołoporodowym.

25 lutego (sobota), godz. 11.00
Ból w porodzie – czy wytrzymam? Jak to będzie? „Ile” boli poród? 

Ból w porodzie jest jednym z tych tematów, które spędzają sen z powiek przyszłym rodzicom. Po co nam w ogóle ból w porodzie? Dlaczego poród boli? Jakie są dostępne metody łagodzenia bólu? Jak w naturalny sposób można sobie pomóc? Na te i wiele innych pytań odpowiemy w czasie tych warsztatów.

Samodzielne Rodzicielstwo
Samodzielne Rodzicielstwo -wideoporadmik dla rodziców

Prowadzenie:
Beata Meinguer-Jedlińska – założycielka Dębiny Miejsca Siły i Narodzin (www.miejscedebina.pl). Macierzyństwo przyczyniło się do odnalezienia jej ścieżki oraz stało się początkiem rozwoju osobistego i zawodowego. Przy wielkiej pomocy swojego męża, zaangażowała się w wsparcie kobiet w okresie okołoporodowym. Przygotowuje kobiety do porodu w głębokim relaksie.

Wstęp wolny! Obowiązują wcześniejsze zapisy.

Informacje i zapisy w biurze Centrum Kultury „Ruczaj” od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-21:00, soboty 9:30-14:00 pod nr tel. 12 266 09 73 lub mailowo: klub@ckruczaj.pl.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Bezpłatne spotkania w Klubie Rodzica w lutym w CK Ruczaj

Centrum Kultury Ruczaj

Centrum Kultury "Ruczaj" oferuje zróżnicowane zajęcia zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Są tu także organizowane spotkania Klubu Podróżnika, akcje i imprezy kulturalne m.in. wystawy i koncerty.

Godziny otwarcia biura: pn-pt g. 13:00-21:00. 

Więcej

Adres:

ul. S. Rostworowskiego 13
30-358 Kraków


Kontakt:

12 266 09 73
biuro@ckruczaj.pl
http://www.ckruczaj.pl