Bezpłatne seminarium naukowe dla rodziców dzieci niepełnosprawnych

czwartek 21.11.2013

Bezpłatne seminarium naukowe dla rodziców dzieci niepełnosprawnych

Fundacja Pomocy Dzieciom „Kolorowy Świat” serdecznie zaprasza rodziców dzieci niepełnosprawnych oraz specjalistów pracujących z dziećmi niepełnosprawnymi do udziału w bezpłatnym seminarium naukowym „Wczesna Interwencja Terapeutyczna. Diagnoza i terapia dzieci w wieku 0-3”, które odbędzie się 21 listopada w Łodzi. Konieczne zapisy – do końca października!

21.11.13, czwartek

Fundacja Pomocy Dzieciom „Kolorowy Świat" serdecznie zaprasza rodziców dzieci niepełnosprawnych oraz specjalistów pracujących z dziećmi niepełnosprawnymi do udziału w bezpłatnym seminarium naukowym „Wczesna Interwencja Terapeutyczna. Diagnoza i terapia dzieci w wieku 0-3", które odbędzie się w dniu 21 listopada br. w Łodzi.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w seminarium prosimy o przesłanie skanu wypełnionego i własnoręcznie podpisanego formularza zgłoszenia na adres b.szymczak@kolorowyswiat.org

Formularz zgłoszenia udziału w seminarium

Program seminarium

Zgłaszać do udziału w seminarium mogą się osoby zamieszkałe w Łodzi lub powiatach ościennych.

Zgłoszenia można nadsyłać do dnia 31.10.2013 roku. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Seminarium organizowane jest w ramach Projektu "Tacy Sami – ucząc się przełamujemy bariery", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, będących w dyspozycji Województwa Łódzkiego.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Bezpłatne seminarium naukowe dla rodziców dzieci niepełnosprawnych

Kolorowy Świat - Fundacja Pomocy Dzieciom

Fundacja Pomocy Dzieciom „Kolorowy Świat" jest organizacją pożytku publicznego, działającą od 15 maja 2003 roku. Pomaga dzieciom z porażeniem mózgowym (MPD), udowadniając, że możliwe jest pokonywanie ograniczeń wynikających z ich niepełnosprawności. Fundacja powstała z przekonania, …

Więcej

Adres:

ul. Żabia 10/12
91-457 Łódź


Kontakt:

42 640 67 05
http://www.kolorowyswiat.org
facebook

Bezpłatne seminarium naukowe dla rodziców dzieci niepełnosprawnych