Bezpłatne lekcje pokazowe w Superminds Academy Kraków – zapisz dziecko!

Kraków mapa

sobota 29.08.2020 do środa 30.09.2020

Bezpłatne lekcje pokazowe w Superminds Academy Kraków - zapisz dziecko!

W mieście tak dużym jak Kraków jest wiele propozycji rozwijających pasję do nauki i ciekawość świata naszych pociech. Coś jednak stanowczo wyróżnia nowo powstającą Superminds Academy na tle bogatej oferty edukacyjnej Krakowa.

Jak pokochać matematykę, geometrie, logikę, analitykę i przedmioty ścisłe zanim jeszcze nauka w szkole rozpocznie się na dobre? Jak pokonać lęk przed mówieniem po angielsku, gdy na tym etapie słów nam ciągle brakuje? Jak zrozumieć świat nauki, o którym nam mówią ze jest trudny i zbyt skomplikowany dla dzieci ? I że później się tego nauczymy w szkole. A jeśli w szkole jednak nie będzie to przekazane z pasją ? A skąd mamy wiedzieć o co chodzi w biznesie, ekonomii, jak i po co się prowadzi firmę ?

Świat w którym funkcjonować będą nasze dzieci będzie światem najnowszych technologii, sztucznej inteligencji. Powstaną setki nowych zawodów, o których teraz nam, ich rodzicom, nawet się nie śniło.

“My w Superminds Academy też nie wiemy co będzie, ale wiemy na pewno jakie kompetencje naszym dzieciom będą niezbędne aby kształtować ten świat i nim zarządzać oraz w jaki sposób nauczyć i przygotować już teraz nasze dzieci na dorosłe wyzwania. Z pomocą przychodzi nam neurobiologia w połączeniu z nowoczesną pedagogiką i psychologią. Opracowaliśmy metodologię która najefektywniej rozwija potencjał umysłu naszych dzieci. Nasz program jest programem wielomodułowym, gdzie w trakcie jednych zajęć łączymy arytmetykę mentalną prowadzona pod patronatem Japońskiego Związku Sorobanu (jesteśmy licencjonowanym partnerem), neuromatematykę, CLIL Science i CLIL Business (czyli naukę przedmiotów ścisłych oraz zachowań rynkowych w biznesie, przekazywaną w połączeniu z językiem angielskim, według uznanej metodologii Content and Language Integrated Learning)” – mówi Aneta Grzanek, Prezes Zarządu Superminds Academy.

Centra Superminds w Łodzi i Bydgoszczy pracują niestrudzenie od lat, a w lutym 2020 Akademia rozpoczęła swoje zajęcia w nowym Centrum w Krakowie, na Prądniku Białym.

Rekrutacja już ruszyła! Zapraszamy do śledzenia postów na Facebook’u, gdzie podajemy więcej informacji o naszym programie, szkole, lekcjach pokazowych i zapisach!

Umów się na zajęcia pokazowe!

https://www.facebook.com/supermindskrakow1/

http://www.supermindsacademy.com/krakow-pradnik-bialy/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Superminds Academy

Superminds Academy

Czy wiesz, że mózg dziecka najlepiej uczy się 'przy okazji'? Co zaproponować dzieciom, aby zaangażować je bez reszty a ‘przy okazji’ rozwinąć ich umysł, inteligencję i uczyć języka angielskiego? Superminds Academy Kraków zna odpowiedź! Proponujemy Państwa …

Więcej