Bezpłatne badania wzroku dzieci – piknik medyczny

Warszawa, ul. Hołubcowa 32 mapa

sobota 03.09.2016

bezpłatne

piknik medyczny warszawa

 

W najbliższą sobotę (3 września) w Europejskim Centrum Zdrowego Oka przy ul. Hołubcowej 32 w Warszawie odbędzie się Piknik Medyczny dla dzieci i ich rodzin. Podczas pikniku personel ECZO będzie badał bezpłatnie wzrok wszystkich dzieci.

Na najmłodszych czeka również wiele atrakcji: gry i zabawy, konkursy oraz zwiedzanie centrum. Impreza odbędzie się w godz. 10.00 – 16.00, a wstęp jest bezpłatny.

Piknik jest inauguracją akcji społecznej w zakresie profilaktyki zdrowotnej wzroku dzieci „Zdrowe oczka – piękny świat!”, która trwać będzie do końca września.

Europejskie Centrum Zdrowego Oka zajmuje się diagnostyką i kompleksowym leczeniem jaskry, AMD i retinopatii cukrzycowej oraz innych schorzeń oka. Europejskie Centrum Zdrowego Oka to placówka medyczna, która kompleksowo dba o zdrowie oczu całej rodziny. W sierpniu rozszerzyła ofertę o kompleksową diagnostykę i leczenie dzieci. Prowadzi działania edukacyjne i innowacyjną diagnostykę dbając o profilaktykę chorób oka u dzieci i dorosłych.

Więcej szczegółów: https://www.facebook.com/eczopl oraz na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/312685802418664/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zobacz także