Bezpłatna lekcja pokazowa! Robotyka i programowanie Lego EV3 8-12 lat

Nowoursynowska 210/212 mapa

sobota 13.03.2021

Bezpłatna lekcja pokazowa! Robotyka i programowanie Lego EV3 8-12 lat

Zapraszamy na bezpłatną lekcję: ROBOTYKA i programowanie LEGO EV3 dla dzieci w wieku 8-12 lat w najbliższą sobotę 13.03.21 w Szkole Podstawowej nr.107 przy ul. Nowoursynowskiej 210/212!!! To pokazowa lekcja kursu ROBOTYKA i programowanie LEGO EV3, dla wszystkich dzieci uwielbiających budowanie zaawansowanych konstrukcji z klocków LEGO, tym razem pójdziemy dalej i ożywimy te konstrukcje!!  Kurs obejmuje 6 przygód, zajęcia trwają 2h 15 min, spotykamy się w co drugą sobotę, cena: 450 zł. Każde spotkanie to nowy projekt ROBOTA i nowa misja do wykonania!!!

ZAPISY !!! 606 299 977 !!!

https://twojrobot.pl/miasto/warszawa-poludnie/kursy-robotyki/#sprawdz-kursy

Kursy robotyki dla dzieci to nauka programowania i rozwój logicznego myślenia w formie dobrej zabawy. Podczas zajęć dla dzieci uczymy tworzyć algorytmy, współpracować w zespołach, wzmacniamy umiejętności manualne oraz rozwijamy wyobraźnie przestrzenną!

Na zajęciach korzystamy tylko z najlepszych zestawów do robotyki!

ZAPRASZAMY !!! Twój Robot 🙂

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Twój Robot

Firma Twój ROBOT organizuje kursy stacjonarne robotyki i programowania, Minecraft oraz eventy i zajęcia edukacyjne dla dzieci w Warszawie. Z pasją uczymy dzieci programowania robotów, odkrywając przed nimi nowe technologie i nieograniczone możliwości …

Więcej