Bezpieczny Maluch, bezpłatne warsztaty dla rodziców

📅 środa 14.02.2018 do wtorek 13.03.2018
bezpłatnie
Warsztaty bezpieczny maluch 2018 miasta

Kampania Bezpieczny Maluch to najszersza w Polsce akcja skierowana do kobiet w ciąży mająca na celu edukację z zakresu bezpieczeństwa i zdrowego rozwoju dziecka.

W lutym 2018 roku odbędzie się ponad 12 spotkań z przyszłymi rodzicami i rodzicami niemowląt.  Spotkania są prowadzone przez  niezależnych ekspertów i instruktorów bezpieczeństwa na co dzień współpracujących z największymi placówkami medycznymi w Polsce.

To jedyne w Polsce bezpłatne warsztaty, na których wszyscy uczestnicy mogą przećwiczyć pierwszą pomoc u niemowląt. Spotkanie z Bezpiecznym Maluchem to również możliwość zdobycia wiedzy z zakresu bezpiecznego podróżowania  dzieckiem  w samochodzie oraz pierwsza pomoc kobiecie ciężarnej.

Wstęp na spotkania jest wolny, ale liczba miejsc ograniczona.

TUTAJ można sprawdzic terminy spotkań w poszczególnych miastach.

W celu rejestracji zapraszamy na stronę internetową Kampanii www.bezpiecznymaluch.pl