Bezpieczne wakacje z NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim

NoVa Park Gorzów Wielkopolski mapa

sobota 25.06.2016 do niedziela 26.06.2016

bezpieczenstwo

Przygotuj się z NoVa Park do letnich wypraw. W dniach 25-26 czerwca przyjdź do NoVa Park i poznaj zasady bezpiecznego spędzania wakacji. W programie m.in. szkolenie z udzielania pierwszej pomocy, prezentacja sprzętu policji, straży pożarnej oraz pogotowia ratunkowego, a także konkursy i zabawy z nagrodami. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Wojewoda Lubuski – Władysław Dajczak.

W trakcie dwudniowego wydarzenia w godzinach 13.00-18.00 uczestnicy zapoznają się z zasadami udzielania pierwszej pomocy oraz bezpieczeństwa nad wodą, dowiedzą się jak uchronić się przed zagrożeniem w różnych wakacyjnych sytuacjach oraz poznają z bliska używany na co dzień sprzęt policji, straży pożarnej, WOPR oraz pogotowia ratunkowego. Na najmłodszych czekają także warsztaty plastyczne, podczas których poznają znaki drogowe oraz dowiedzą się, jak ważne jest noszenie światełek odblaskowych. W programie także wspólne malowanie wielkoformatowego obrazu „Twoje wymarzone wakacje” oraz pokaz zamykania dzieci w bańkach mydlanych.

Uzupełnieniem sobotniej odsłony akcji będzie spotkanie z psim instruktorem, który opowie o zasadach bezpieczeństwa związanych z kontaktem ze zwierzętami. Z kolei w niedzielę na najmłodszych czeka Rowerowy Autochodzik, czyli nauka poruszania się po drodze poprzez zabawę na placu manewrowym.

„Przed nami dwumiesięczne wakacje, które mają upłynąć nie tylko na zabawie, ale również mają być bezpieczne. Wspólnie z różnymi służbami mundurowymi – poprzez zabawę – przekażemy całym rodzinom najważniejsze zasady związane z bezpieczeństwem podczas letniego wypoczynku. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia w najbliższy weekend NoVa Park” – mówi Katarzyna Borowiak, kierownik ds. marketingu NoVa Park.

Patronat honorowy nad wydarzeniem „Bezpieczne wakacje z NoVa Park” objął Wojewoda Lubuski – Władysław Dajczak.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Boże Narodzenie z 5.10.15.

Zobacz także