Bezpieczne ferie tylko z Weledą

📅 czwartek 15.02.2024 do czwartek 29.02.2024
Bezpieczne ferie tylko z Weledą
Święta, święta i po świętach, ale zima nie odpuszcza. Naprzemienne mrozy i odwilże dają się we znaki. Jednak, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych, dzieciaki uwielbiają przebywać na dworze.

Zimowe miesiące są tym bardziej atrakcyjne, że przy sprzyjających wiatrach oferują wiele atrakcji na świeżym powietrzu. Aby maluchy mogły w pełni korzystać z białego szaleństwa, trzeba odpowiednio zadbać o bezpieczeństwo ich skóry.

Weleda ma w swojej ofercie kosmetyki, które idealnie sprawdzą się podczas niskich temperatur i srogiego wiatru. Przetestowane dermatologicznie, naturalne formuły powstały w konsultacji z pediatrami i położnymi. To bezpieczny wybór nie tylko dla dzieci, ale i rodziców.

Bezpieczne ferie tylko z Weledą Przygotuj delikatną skórę na niepogodę

Odpowiednie przygotowanie do zimowych spacerów to podstawa. Delikatna skóra maluchów potrzebuje wsparcia jej bariery ochronnej, szczególnie na twarzy i dłoniach. Pamietaj, by przed wyjściem na dwór zabezpieczyć skórę dziecka warstwą Ochronnego kremu dla dzieci na niepogodę i wiatr. Jego bogata w wartościowe składniki formuła – olej migdałowy, lanolinę i ekstrakt z organicznego nagietka – chroni przed czynnikami zewnętrznymi, a przy tym nawilża i łagodzi. To całkowicie bezpieczna ochrona już od 1. dnia życia.

Skuteczna ochrona podczas spacerów

Bezpieczne ferie tylko z Weledą W czasie spacerów zdarza się, że na skórze maluchów pojawiają się zaczerwienienia lub podrażnienia. Często jest to powiązane z ząbkowaniem i nadmiernym wydzielaniem śliny. Na ratunek w takich sytuacjach przybywa Wielozadaniowy balsam dla dzieci. W 100% naturalna formuła zawiera m.in. woski, organiczne oleje roślinne i ekstrakt z organicznego nagietka lekarskiego. Praktyczne, małe opakowanie zmieści się w kieszeni kurtki, więc kosmetyk może być użyty w dowolnym momencie spaceru. Porada dla mam – zastosujcie go na swoich ustach, nie pożałujecie.

Bezpieczne ferie tylko z WeledąRemedium na ekstrema

Zimą nietrudno o suchą, pozbawioną blasku i energii skórę. Dlatego nie zapominaj o sobie przed wyjściem na spacer ze swoją pociechą. Podczas mrozów i silnych wiatrów polecamy nasz Coldcream. Bogata w olejki roślinne i wosk pszczeli formuła tworzy na twarzy barierę chroniącą przed zimnem i suchym powietrzem. Przy regularnym stosowaniu nawet bardzo wymagająca skóra stanie się bardziej miękka i gładsza. Coldcream to też idealny towarzysz podczas uprawiania sportów zimowych.

Wszystkie kosmetyki Weleda posiadają certyfikat NaTrue. Nie zawierają sztucznych konserwantów, barwników, zapachów oraz olejów pochodzących z ropy naftowej. Warto dodać, że cała gama dla dzieci Weleda Calendula Baby powstała przy współpracy z pediatrami i położnymi i może być bezpiecznie stosowana już od 1. dnia życia.

Poznaj całą naszą ofertę na WWW.WELEDA.PL

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent