Bezpieczeństwo ponad wszystko! Czas na kolejny weekend w Julinek Parku

Julinek Park
📅 sobota 24.09.2022 do niedziela 25.09.2022
Bezpieczeństwo ponad wszystko! Czas na kolejny weekend w Julinek Parku
Czas na kolejny weekend tematyczny w Julinku, który będzie poświęcony bardzo ważnej i przydatnej tematyce – bezpieczeństwu.

Co w ramach bezpiecznego weekendu czeka na gości Julinka? Już niebawem, wirtuozi mechaniki pojazdowej z Ale Circus Dance Company udowodnią, że warto zajrzeć do Cyrkowego Warsztatu Samochodowego. Zobaczyć tam będzie można przygody trzech zakręconych fachowców, którzy znają się na swojej pracy tak dobrze, że… ciągle robią coś źle! Czy tym razem podołają zadaniu i zaprawią samochód? Czy może tradycyjnie będą się po prostu świetnie bawić, psując kolejne podzespoły?

Seria kreskówkowych zdarzeń rozbawi, ale i zachwyci cyrkowymi umiejętnościami! Wystąpią: Antoni Borodziuk, Maciej Czarski oraz Mateusz Czwojdziński.

Oprócz wrażeń cyrkowych, w najbliższy weekend nie zabraknie innych fantastycznych atrakcji!

HARMONOGRAM 24-25 WRZEŚNIA

12:00 – Parada i żonglerka – Ale Circus Dance Company – MAŁA SCENA

14:00 – Spektakl „Mechanicy” – Ale Circus Dance Company – DUŻA ARENA

14:30 – Warsztaty kreatywne – MAŁA SCENA

16:00 – Spektakl „Mechanicy” – Ale Circus Dance Company – DUŻA ARENA

16:30 – Warsztaty sportowe – MAŁA SCENA

17:00 – Spektakl „Mechanicy” – Ale Circus Dance Company – DUŻA ARENA

Niezmiennie, czekają na Was wszystkie znane i uwielbiane atrakcje, gwarantujące wyjątkową, jakościową rozrywkę blisko natury. Wśród nich znajdują się m.in.: największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, pole do minigolfa, wesołe miasteczko, strefa animacji, strefa relaksu, tor tubingowy czy ekologiczny plac zabaw.

W parku działa również:

– Wypożyczalnia nowoczesnego sprzętu sportowego oraz jednośladów, dzięki czemu możliwe są rodzinne wycieczki w samym sercu natury

– Restauracje i liczne punkty gastronomiczne, gdzie apetyt zaspokoją potrawy kuchni włoskiej, polskiej czy meksykańskiej przygotowane wyłącznie z ekologicznych i jakościowych produktów, a także lody rzemieślnicze Kosmos

– Specjalna strefa grillowa, gdzie każdy znajdzie doskonały wybór burgerów i klasycznych dań z grilla

– Obiekt noclegowy B&B Julinek Park dysponujący 60-cioma komfortowymi pokojami oraz apartamentami rodzinnymi

Na najbliższy weekend zaplanowano specjalną obniżkę cen biletów! Można je kupić aż 30 proc. taniej (promocja nie dotyczy biletów specjalnych). Wejściówki dostępne są online (na stronie internetowej www.julinek.com.pl) oraz w kasie przed wejściem do parku. Za wszystkie atrakcje możecie zapłacić bonem turystycznym!