Bezpieczeństwo dziecka na drodze – warsztaty dla rodziców

ul. Berka Joselewicza 28 mapa

poniedziałek 27.05.2019

Bezpieczeństwo dziecka na drodze - warsztaty dla rodziców

Zapraszamy serdecznie rodziców z dziećmi na warsztaty do Klubu Rodziców 27 maja o godz. 11:00-12:30.

20% rodziców przyznaje że nie ma wystarczającej wiedzy aby uczyć swoje dziecko zasad bezpieczeństwa na drodze. Zadbaj o bezpieczeństwo swojego maluszka i razem z Nami uporządkuj wiedzę dotycząca dzieci na drodze. Dowiedz się jak prawidłowo przewozić dziecko w foteliku, jaki model wybrać i która częścią drogi poruszać się z małym rowerzystą. Zadbaj o bezpieczeństwo swojego maluszka!

Spotkanie poprowadzi Sara Kurlit- instruktorka nauki jazdy, posiada wszystkie kategorie prawa jazdy, autorka artykułów, aktywnie uczestniczy w działaniach na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Obowiązują zapisy na: klub@dalekowiecej.pl

Zajęciadla rodziców z dziećmi w Klubie Rodzica w Krakowie: atrakcje, warsztaty, zajęcia, produkty, miejsca i usługi dla dzieci - miastodzieci.pl

Klub Rodziców - Stowarzyszenie Daleko Wiecej

Jesteśmy Stowarzyszeniem o działalności dobroczynnej.

1. Prowadzimy Klub Rodziców z dziećmi do lat 3. Klub jest dofinansowywany z Urzędu Miasta.

Naszym celem jest prowadzenie  miejsca przyjaznego dzieciom i ich opiekunom, ich integracji i wymiany …

ul. Berka Joselewicza 28

kontakt@dalekowiecej.pl