rysuj
Spotkanie przeznaczone jest dla dorosłych, młodzieży studenckiej i nastolatków, zainteresowanych fantastyką słowiańską, kulturą słowiańską oraz jej wykorzystaniem we współczesnej kulturze – grach, powieściach, filmach, muzyce. Po prezentacji i dyskusji odbędą się warsztaty, których celem będzie stworzenie unikatowego Bestiariusza – Imaginarium. To nie lada gratka nie tylko dla rysowników i artystów plastyków. Również osoby nie rysujące będą mogły dołożyć swoje pięć groszy w postaci opisów. Rysunki zostaną zeskanowane i opisy przepisane i z całości powstanie książka, dostępna na stronie Muzeum.

Jeśli ktoś chce pochwalić się swoją twórczością, zapraszamy do przyniesienia na warsztaty swoich prac. Temat: Stwór fantastyczny własnego pomysłu funkcjonujący w realiach polskich lub ogólnosłowiańskich. Dawnym lub współczesnym. Technika dowolna, format A4. (ewentualne pytania prosimy kierować na stronę „Bestiariusz Słowiański” na Facebooku). 

21 stycznia godzina 13:00

Wstęp: 20 zł

www.muzeumdladzieci.pl

rezerwacje@ethnomuseum.pl , 22 696 53 80

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

 

ZAPROSZENIE NA WARSZTATY

804 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent

Muzeum dla Dzieci w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie

Pierwsze w Polsce muzeum etnograficzne dedykowane najmłodszej publiczności. Zaprojektowane pod kątem dziecięcych potrzeb doświadczania, zadawania pytań oraz szukania odpowiedzi na temat otaczającej dzieci rzeczywistości. Wszystko po to, aby poznawać kulturowe dziedzictwo i piękno świata bez …

Adres:
Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie
ul. Kredytowa 1, 00-056 Warszawa
Kontakt:

22 696 53 80
rezerwacje@ethnomuseum.pl
https://www.ethnomuseum.pl