Berybojka dla dzieci w Gliwicach

CH Forum, Scena Forum, ul. Lipowa 1 Gliwice mapa

sobota 06.08.2016

Wstęp wolny

SCENA FORUM Berybojka Gliwice

Za siedmioma hałdami, za siedmioma terenami poprzemysłowymi, za siedmioma obszarami śląskimi…u pewnej rodziny na Starówce…już dobrze nie pamiętam, a może to było na Ligocie? Tak zaczyna się nasz kolejny spektakl, już w sobotę, w Gliwicach. Do tego szykujemy słodkie warsztaty ze Słodkim Życiem.

ZALUKEJ DO FORUM SKULI LUFCIKA

To znaczy, zajrzyj do Sceny FORUM (1 piętro) z powodu Lufcika na Korbkę. W sobotę, 6 sierpnia, o godz. 12:00 zapraszamy na kolejne spotkanie teatralne dla małych i dużych.

Aktorzy Lufcika i ich Przyjaciele przedstawią Wam spektakl „Podciep GO”. To taka berybojka trochę śmieszna, trochę straszna. Nawiązująca do regionalnych opowieści, historii o straszkach i sprawach nie z tej Ziemi. Ale obiecujemy: wszyscy będą się świetnie bawić.

A po spektaklu będzie nie tylko wesoło, ale też i pysznie. Rozpoczną się bowiem warsztaty kulinarne MiniMajsterChef w prowadzeniu Słodkiego Życia.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. W imieniu artystów prosimy o punktualne przybycie. W razie potrzeby nasze animatorki z pedagogicznym przygotowaniem zaopiekują się Waszymi pociechami.

wstęp wolny
CH Forum

Scena Forum
ul. Lipowa 1 Gliwice

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:teatr
Berybojka dla dzieci w Gliwicach